IQ Partners inwestuje w Antyweb

10 czerwca należący do grupy kapitałowej IQ Partners S.A. objął udziały w Antyweb Sp. z o.o. Nowo utworzona spółka powstała we współpracy z Grzegorzem Marczakiem autorem jednego z najpopularniejszych polskich blogów technologicznych, antyweb.pl.

Wehikuł inwestycyjny IQ Partners – Ventures Hub Sp. z o.o. – objął 31,25% udziałów w kapitale zakładowym nowo utworzonej spółki Antyweb Sp. z o.o. Właściciel i autor bloga antyweb.pl, Grzegorz Marczak, poprzez wniesienie swojej działalności do spółki, stał się jednocześnie jej większościowym udziałowcem oraz Prezesem Zarządu.

– Antyweb powstał w 2006 roku jako miejsce, gdzie miałem opisywać swoje przemyślenia odnośnie nowego trendu w internecie, czyli web 2.0. Po 5 latach blog stał się jednym z popularniejszych, jeśli chodzi o tematykę startupów i nowych technologii. Obecnie antyweb.pl odwiedza ok. 150 tysięcy osób miesięcznie, a do grona czytelników należą zarówno osoby zainteresowane własnym biznesem, przedstawiciele branży (agencje, portale itp), jak i firmy inwestujące w młode przedsiębiorstwa. Dzięki inwestycji IQ Partners mam dziś szansę na szybką realizację swoich dotychczasowych planów, które dotyczą rozbudowy bloga o nowych edytorów i tym samym o nową tematykę. Pozyskane pieniądze pozwolą też na stworzenie efektywnej oferty reklamowej i czegoś na kształt działu sprzedaży. – podsumowuje Grzegorz Marczak, autor bloga antyweb.pl, Prezes Zarządu Antyweb Sp. z o.o.

IQ Partners inwestuje w Antyweb 1

Antyweb Sp. z o.o. skupiać się będzie na działalności związanej z blogosferą i rozwijać będzie przedsięwzięcia o podobnym charakterze. Sam blog antyweb.pl poszerzony zostanie o tematykę związaną z branżą mobilną oraz pojawią się w nim nowe działy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top