IT, big data, e-commerce… Przegląd najważniejszych wydarzeń najbliższych dni

W najbliższych dwóch tygodniach zdobyć będzie można sporą dawkę fachowej wiedzy z obszaru IT, e-commerce, big data czy komunikacji. Przedstawiamy zestawienie ciekawych wydarzeń, które objęliśmy swoim patronatem medialnym. Sprawdźcie, gdzie z pewnością warto się wybrać!

e-biznes.pl

13 października: TARGI IT BUSINESS SOLUTIONS B2B

Udział w tym wydarzeniu może być doskonałą okazją do bezpośredniego kontaktu z wyselekcjonowaną grupą potencjalnych odbiorców, jak również promocji firm działających w obszarze rozwoju oraz utrzymania systemów informatycznych. Podczas Targów uczestnicy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach dotyczących między innymi: systemów wspierających (DMS, CMS, BPM, CRM, ERP,  hurtownie danych), systemów finansowo księgowych, systemów kadrowych, a także wszelkich narzędzi służących do utrzymania bezpieczeństwa oraz monitoringu sieci.

19-20 października: IV EDYCJA MEET MAGENTO POLSKA

Meet Magento Polska powróci w nowej odsłonie. Trzy warszawskie edycje MMPL są już za nami, a ich sukces utwierdził organizatorów w przekonaniu, że są w stanie sprostać wymaganiom uczestników. W tym roku chcieliby osiągnąć jeszcze więcej, dlatego nadszedł czas na zmiany. Wydarzenie przenosi się do Poznania.

21 października: BIG DATA SUMMIT

Udział w Big Data Summit będzie dla słuchaczy wyjątkową okazją, aby dowiedzieć się jak skutecznie zarządzać, chronić i wykorzystywać rosnące ilości danych w przedsiębiorstwie.

22 października: III KONGRES PROFESJONALISTÓW IT

Nowe technologie jako wsparcie inteligentnych specjalizacji to temat przewodni III Kongresu Profesjonalistów IT. To najpopularniejsze w Polsce spotkanie łączy sprawdzonych dostawców technologii informatycznych z przedstawicielami biznesu: kadrą zarządzającą i osobami decyzyjnymi w kwestiach IT. Konferencję zaplanowaną na 22 października organizuje Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej.

22 października: KONGRES GIGACON: CLOUD COMPUTING, DATA CENTER, NETWORK

Miło nam poinformować o kolejnej edycji konferencji, która odbędzie się dnia 22 października 2015 roku, w hotelu Novotel w Warszawie. Podczas Kongresu GigaCon odbędą się trzy towarzyszące konferencje: Cloud Computing, Data Center, Network. Każda sesja odbędzie się według własnej agendy, natomiast część wystawowa będzie wspólna.

22 października: NARZĘDZIA INFORMATYCZNE – ROLA NOWOCZESNEJ TECHNOLOGII W PROCESACH ZARZĄDZANIA WIEDZĄ

Wiedza to dla każdego przedsiębiorstwa niepodważalna wartość. Jej optymalne wykorzystanie, przyczynia się do zwiększenia przewagi konkurencyjnej na rynku, podniesienia prestiżu firmy, zwiększenia integracji zarówno zespołu, jak i procedur. Optymalizacja wiedzy nie dotyczy tylko międzynarodowych korporacji. Zmiany w tym zakresie odnoszą się również do firm, które funkcjonują na rynku lokalnym. Brak odpowiednich rozwiązań może przynieść firmie niepowetowane straty.

22 października: PRZYJAZNY SHAREPOINT I NOWE NARZĘDZIA IT DO KOMUNIKACJI WEWNĘTRZNEJ

Jak wynika z badania narzędzi informatycznych do komunikacji wewnętrznej w Polsce, aż 75% przedsiębiorstw widzi potrzebę wdrożenia zmian w funkcjonowaniu systemów IT do komunikacji w przeciągu dwóch najbliższych lat. Dlaczego modyfikacje są konieczne i jaki kierunek zmian warto obrać? Odpowiedź już 22 października na konferencji Przyjazny SharePoint i nowe narzędzia IT do komunikacji wewnętrznej, organizowanej przez Intratic (Grupa Unity), we współpracy z Microsoft.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry