IT, big data, e-commerce… Przegląd najważniejszych wydarzeń najbliższych dni

Opublikowano: 9 października 2015. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W najbliższych dwóch tygodniach zdobyć będzie można sporą dawkę fachowej wiedzy z obszaru IT, e-commerce, big data czy komunikacji. Przedstawiamy zestawienie ciekawych wydarzeń, które objęliśmy swoim patronatem medialnym. Sprawdźcie, gdzie z pewnością warto się wybrać!

e-biznes.pl

13 października: TARGI IT BUSINESS SOLUTIONS B2B

Udział w tym wydarzeniu może być doskonałą okazją do bezpośredniego kontaktu z wyselekcjonowaną grupą potencjalnych odbiorców, jak również promocji firm działających w obszarze rozwoju oraz utrzymania systemów informatycznych. Podczas Targów uczestnicy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach dotyczących między innymi: systemów wspierających (DMS, CMS, BPM, CRM, ERP,  hurtownie danych), systemów finansowo księgowych, systemów kadrowych, a także wszelkich narzędzi służących do utrzymania bezpieczeństwa oraz monitoringu sieci.

19-20 października: IV EDYCJA MEET MAGENTO POLSKA

Meet Magento Polska powróci w nowej odsłonie. Trzy warszawskie edycje MMPL są już za nami, a ich sukces utwierdził organizatorów w przekonaniu, że są w stanie sprostać wymaganiom uczestników. W tym roku chcieliby osiągnąć jeszcze więcej, dlatego nadszedł czas na zmiany. Wydarzenie przenosi się do Poznania.

21 października: BIG DATA SUMMIT

Udział w Big Data Summit będzie dla słuchaczy wyjątkową okazją, aby dowiedzieć się jak skutecznie zarządzać, chronić i wykorzystywać rosnące ilości danych w przedsiębiorstwie.

22 października: III KONGRES PROFESJONALISTÓW IT

Nowe technologie jako wsparcie inteligentnych specjalizacji to temat przewodni III Kongresu Profesjonalistów IT. To najpopularniejsze w Polsce spotkanie łączy sprawdzonych dostawców technologii informatycznych z przedstawicielami biznesu: kadrą zarządzającą i osobami decyzyjnymi w kwestiach IT. Konferencję zaplanowaną na 22 października organizuje Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej.

22 października: KONGRES GIGACON: CLOUD COMPUTING, DATA CENTER, NETWORK

Miło nam poinformować o kolejnej edycji konferencji, która odbędzie się dnia 22 października 2015 roku, w hotelu Novotel w Warszawie. Podczas Kongresu GigaCon odbędą się trzy towarzyszące konferencje: Cloud Computing, Data Center, Network. Każda sesja odbędzie się według własnej agendy, natomiast część wystawowa będzie wspólna.

22 października: NARZĘDZIA INFORMATYCZNE – ROLA NOWOCZESNEJ TECHNOLOGII W PROCESACH ZARZĄDZANIA WIEDZĄ

Wiedza to dla każdego przedsiębiorstwa niepodważalna wartość. Jej optymalne wykorzystanie, przyczynia się do zwiększenia przewagi konkurencyjnej na rynku, podniesienia prestiżu firmy, zwiększenia integracji zarówno zespołu, jak i procedur. Optymalizacja wiedzy nie dotyczy tylko międzynarodowych korporacji. Zmiany w tym zakresie odnoszą się również do firm, które funkcjonują na rynku lokalnym. Brak odpowiednich rozwiązań może przynieść firmie niepowetowane straty.

22 października: PRZYJAZNY SHAREPOINT I NOWE NARZĘDZIA IT DO KOMUNIKACJI WEWNĘTRZNEJ

Jak wynika z badania narzędzi informatycznych do komunikacji wewnętrznej w Polsce, aż 75% przedsiębiorstw widzi potrzebę wdrożenia zmian w funkcjonowaniu systemów IT do komunikacji w przeciągu dwóch najbliższych lat. Dlaczego modyfikacje są konieczne i jaki kierunek zmian warto obrać? Odpowiedź już 22 października na konferencji Przyjazny SharePoint i nowe narzędzia IT do komunikacji wewnętrznej, organizowanej przez Intratic (Grupa Unity), we współpracy z Microsoft.

Dawid ZarazińskiIT, big data, e-commerce… Przegląd najważniejszych wydarzeń najbliższych dni

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.