iWoman.pl – inspirująco i kobieco

W Grupie Money pojawił się pierwszy serwis dedykowany kobietom. Wortal został uruchomiomy pod oddzielną marką, ale będzie kierowany przede wszystkim do czytelniczek Money.pl. Kobiety stanowią połowę wszystkich użytkowników portalu – to już ponad 1,3 mln Polek.

Wortal łączy dwie – tylko z pozoru różne – grupy kobiet: twórcze i niezależne oraz te poszukujące inspiracji i wsparcia. Dla nich i z ich udziałem redakcja poruszać będzie tematy ciekawe i wyszukane, ale i aktualne, szeroko komentowane w mediach. Wkrótce Michał Rusinek, asystent polskiej noblistki opowie na łamach iWoman.pl, jak się współpracuje z Wisławą Szymborską, Manuela Gretkowska skomentuje sytuację Polek w polityce, a szefowa jednego z największych polskich banków wyjaśni, dlaczego zarządzanie to wciąż domena mężczyzn.

„iWoman ma ambicję stać się eksluzywnym magazynem dla kobiet wypełnionym autorskimi treściami i komentarzami do bieżących, interesujących szczególnie Panie tematów. Pokazujemy ciekawe osoby, których historie inspirują oraz inspirujemy do ciekawych dyskusji. Serwis kierujemy do aktywnych i otwartych na świat kobiet” – mówi Katarzyna Ogórek, redaktor naczelna iWoman.pl.

Na iWoman.pl czytelniczki znajdą też informacje o najnowszych trendach w modzie i wartych uwagi wydarzeniach w popkulturze. Będą mogły wymieniać się swoimi doświadczeniami oraz dyskutować ze znanymi kobietami – w serwisie piszą blogi i wypowiadają się na forum m.in. Sylwia Chutnik, tegoroczna laureatka „Paszportu Polityki” oraz Joanna Lamparska, dziennikarka i znana poszukiwaczka skarbów.

Ważną rolę w serwisie mają odgrywać blogi użytkowniczek – serwis startuje z konkursem na najlepszy blog kobiecy.

„Statystycznie co szósta polska internautka odwiedza strony Money.pl. Ich profil różni się od uśrednionego profilu polskiej internautki. Większość naszych użytkowniczek to kobiety powyżej 25 roku życia, mające wyższe wykształcenie, zarabiające powyżej średniej krajowej. To właśnie do nich kierujemy iWoman.pl” – mówi Tomasz Pudlis, Dyrektor Handlowy Money.pl.

iWoman.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry