Jabler w INTERIA.PL

Opublikowano: 29 czerwca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Do serwisu Gry Java w INTERIA.PL dołączył kolejny partner – firma Jabler. W efekcie zasoby serwisu powiększyły się do ponad 1200 gier na telefony komórkowe.

Serwis gryjava.interia.pl, powstający przy współpracy INTERIA.PL z firmami Platforma Rozrywki Mobilnej NITRO oraz MoCoHub, liczył do niedawna kilkaset gier. Dojście Jablera – jednego z największych polskich dostawców gier, umożliwiło podwojenie zasobów serwisu.

– Nasi użytkownicy mają obecnie do dyspozycji około tysiąca dwustu gier Java. To najprawdopodobniej najliczniejszy zbiór gier na komórkę ze wszystkich dostępnych w polskich portalach – szacuje Marcin Borowiec, menedżer serwisu Gry Java w INTERIA.PL.

Serwis w INTERIA.PL jest stale aktualizowany – fani gier mobilnych znajdą w nim codziennie nowe tytuły, w tym także te nieosiągalne na innych portalach.

– Wśród markowych gier udostępnionych w serwisie Gry Java przez Jablera, mamy wyłączność na m.in. kultowe produkcje firmy THQ Wireless: Wormsy, MotoGP czy Red Faction – podkreśla Tomasz Witt, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Jablerze.

Wraz z dojściem nowego partnera, w zbiorach serwisu pojawiły się także znane gry polskiej firmy 'Gameleons' z popularnymi postaciami Bubu i Mr Schizoo. Niebawem użytkownicy INTERIA.PL będą mogli pobrać je za symboliczną opłatą 1 zł w ramach specjalnej promocji 'Happy hours'. Promocja potrwa 24 godziny i będzie powtarzana co miesiąc.

http://gryjava.interia.pl

Sylwester KozakJabler w INTERIA.PL

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.