Jak korzystając z Gps zmniejszyć firmowe wydatki

Portal Gps24.pl w oferowanym przez siebie kursie „Jak zarabiać setki złotych miesięcznie używając GPS?” opisuje technologie, dzięki którym właściciele firm mogą zmniejszyć koszty związane z pracą handlowców i managerów.

– Handlowcy potrafią wyprowadzić z kasy Twojej firmy ponad 18 tysięcy złotych miesięcznie. Nie wierzysz? Ja też nie mogłem w to uwierzyć – mówi Maciej Białek, autor kursu – Kilka miesięcy temu, zrobiliśmy w pewnej firmie 30 dniowy test. Przez cały miesiąc obserwowaliśmy pracę handlowców oraz managerów. Na ekranie monitora oglądaliśmy poczynania wszystkich pracowników w firmie korzystających z pojazdów służbowych. To co zobaczyliśmy – już w pierwszy dzień – niemalże doprowadziło mojego klienta, do zawału. Nikt nie jest w stanie uwierzyć, do czego zdolni są pracownicy jeżdżący za firmowe paliwo. – dodaje

Kilka miesięcy po tym teście, powstał kurs „Jak zarabiać setki złotych miesięcznie używając GPS?”, przedstawiający narzędzia, dzięki którym podobne testy można przeprowadzić samodzielnie w swojej firmie czy przedsiębiorstwie. Autor obiecuje, że z kursu dowiemy się jak zarabiać setki złotych miesięcznie na własnych podróżach.

Na stronie serwisu www.gps24.pl trwają właśnie zapisy na 6 dniowy – e-mailowy – bezpłatny kurs online: „Jak zarabiać setki złotych miesięcznie dzięki Gps?” Zapisy potrwają do 10 listopada.

www.gps24.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top