Jak założyć firmę?

Opublikowano: 26 marca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi:

Jak założyć firmę? – na to pytanie odpowiada portal Inwestycje.pl w nowo powstałym dziale .  Jest to narzędziowy dział serwisu, w którym czytelnik znajdzie podstawowe informacje i wskazówki, począwszy od przygotowania biznesplanu aż po wybór źródeł finansowania nowego przedsięwzięcia.

Jak założyć firmę? Na dobry początek wystarczy pomysł. Jednak aby pomysł zaczął przynosić zyski, trzeba przejść szereg formalnych etapów jego realizacji. W portalu Inwestycje.pl powstał dział w całości poświęcony teoretycznym i praktycznym wskazówkom zakładania firmy. Jak napisać dobry biznesplan, formy opodatkowania, formy prawne, krok po kroku czyli wskazówki, w jakiej kolejności należy dopełniać formalności w odpowiednich urzędach, oraz źródła finansowania – to główne sekcje działu. W dziale publikowane są także dodatkowe informacje w formie porad i ciekawych zagadnień, o których warto wiedzieć już na etapie zakładania firmy.

Odpowiednia struktura oraz ciekawy design sprawiają, że dział jest bardzo czytelny i pozwala w sposób intuicyjny wyszukiwać potrzebne informacje. Dział Jak założyć firmę? Stanowi uzupełnienie tematyki poświęconej szeroko pojętemu biznesowi w Inwestycje.pl,w ramach którego poruszane są obszary:  Franchising,  Fuzje i Przejęcia,  E-biznes,  Prawo,  Przetargi,  Start-up,  Szkolenia oraz  Szukam Inwestora.

www.inwestycje.pl/jak_zalozyc_firme

Hanna LaskowskaJak założyć firmę?

Podziel się!

O autorze

hania