E-Financial zmienia nazwę na Inwestycje.pl

Opublikowano: 19 kwietnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firma E-Financial oficjalnie zmieniła nazwę na Inwestycje.pl SA. Decyzja o zmianie nazwy była związana z realizacją nowej strategii firmy, która przewiduje wzrost wartości marki i osiągnięcie jednej z czołowych pozycji na polskim rynku reklamy internetowej w segmencie biznes/prawo/finanse.

Hanna LaskowskaE-Financial zmienia nazwę na Inwestycje.pl

Inwestycje.pl w drodze na New Connect

Opublikowano: 23 marca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma Inwestycje.pl SA rozpoczęła proces mający na celu wejście na rynek New Connect. Spółka chce w ten sposób pozyskać środki na realizację nowej strategii rozwoju. Debiut planowany jest na IV kwartał 2010 roku.

Hanna LaskowskaInwestycje.pl w drodze na New Connect

Inwestycje.pl na weekend: 10 niebanalnych pomysłów na inwestycje

Opublikowano: 7 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Wytrawni inwestorzy coraz częściej uciekają się do nietypowych form lokowania kapitału. Tylko nieliczni są w stanie przewidzieć, jakie produkty inwestycyjne staną się popularne w przyszłości. Ci, którzy dobrze trafią, mogą dużo zyskać. Poniżej prezentujemy kilka nietypowych produktów inwestycyjnych, które pobudzają wyobraźnię.

Hanna LaskowskaInwestycje.pl na weekend: 10 niebanalnych pomysłów na inwestycje

5 lat portalu Waluty.com

Opublikowano: 29 kwietnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W kwietniu 2009 roku portal finansowy www.waluty.com kończy 5 lat. W 2004 roku dał początek jednej z czołowych dzisiaj internetowych spółek mediowych. Obecnie pod marką E-Financial S.A. jest jednym z największych serwisów – filarów Grupy Inwestycje.pl.

Hanna Laskowska5 lat portalu Waluty.com

Jak założyć firmę?

Opublikowano: 26 marca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi:

Jak założyć firmę? – na to pytanie odpowiada portal Inwestycje.pl w nowo powstałym dziale . Jest to narzędziowy dział serwisu, w którym czytelnik znajdzie podstawowe informacje i wskazówki, począwszy od przygotowania biznesplanu aż po wybór źródeł finansowania nowego przedsięwzięcia.

Hanna LaskowskaJak założyć firmę?

Portal Inwestycje.pl ma 2 lata

Opublikowano: 25 lutego 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , ,

W lutym 2009 roku portal finansowy Inwestycje.pl obchodzi swoje drugie urodziny. Od debiutu w 2007 roku serwis przeszedł dynamiczny proces rozwoju, obecnie jest jednym z największych i najchętniej czytanych polskich serwisów finansowych. Wraz z pozostałymi portalami spółki E-Financial S.A. tworzy Grupę mediową Inwestycje.pl, która jest dzisiaj liczącym się uczestnikiem polskiego rynku mediów internetowych.

Robert ZarychtaPortal Inwestycje.pl ma 2 lata