Jak zarządzać finansami małej firmy?

Zasady finansowania działalności małych firm w oparciu o kapitał zewnętrzny, wykorzystanie produktów bankowych w kontekście odliczeń podatkowych oraz ułatwienia we współpracy z izbą skarbową – to główne tematy cyklu 8 bezpłatnych konferencji regionalnych organizowanych przez portal Bankier.pl i MultiBank.
W okresie od października do grudnia 2007 roku eksperci z portalu Bankier.pl i PIT.pl oraz przedstawiciele MultiBanku odwiedzą największe miasta w kraju i opowiedzą o roli nowoczesnych i elastycznych kredytów bankowych w finansowaniu działalności przedsiębiorstw na różnym etapie ich rozwoju oraz o sposobach na zwiększenie efektywności przedsięwzięć inwestycyjnych i działalności handlowej w oparciu o kapitał zewnętrzny.

“Od początku działalności misją portalu Bankier.pl jest pomoc w podejmowaniu dobrych decyzji finansowych. Nie chcielibyśmy ograniczać się tylko do obecności w wirtualnym świecie. Bardzo nas cieszy fakt, że teraz z naszej wiedzy i doświadczenia będą mogli korzystać uczestnicy konferencji organizowanych w ośmiu największych miastach Polski” – mówi Maciej Klepacki, marketing manager Bankier.pl

Spotkania będą się odbywać w Szczecinie, Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi i Warszawie. Eksperci opowiedzą również o zmianach w ordynacji podatkowej, alternatywnych sposobach finansowania działalności gospodarczej (m.in.leasing, factoring) oraz o roli banku internetowego w zarządzaniu finansami przedsiębiorstwa. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w dyskusjach z udziałem ekspertów oraz skorzystać z profesjonalnej porady.

“W Polsce z roku na rok powstaje coraz więcej nowych przedsiębiorstw. Wszystkie one, na różnych etapach rozwoju, napotykają na podobne wyzwania finansowe. Od sposobu, w jaki sobie z nimi radzą, zależy często ich sukces rynkowy. – mówi Hubert Pałgan Wicedyrektor Departamentu Marketingu i Sprzedaży Detalicznej MultiBanku. Instytucje finansowe proponują rozwiązania skutecznie wspomagające biznes, dlatego warto tłumaczyć zasady ich funkcjonowania przedsiębiorcom – dodaje Pałgan

Udział w konferencjach jest bezpłatny.

www.bankier.pl/konferencje

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry