Janmedia dla ENERGA

Jak zmienić grupę taryfową, ile kosztuje prąd, jak „czytać fakturę” oraz gdzie szukać oszczędności – odpowiedzi na te i wiele innych pytań klienci ENERGI znajdą w serwisie www.energa.pl. Serwis przygotowała agencja Janmedia Interactive.
– Głównym zadaniem serwisu www.ENERGA.pl jest dostarczenie klientom,
kontrahentom i szerokiemu otoczeniu spółki rzetelnej, ciekawej, aktualnej i przyjaznej w odbiorze informacji. Koncern Energetyczny ENERGA SA udostępnia nowy, wspólny serwis centrali i oddziałów spółki, dbając o komfort i prawidłowe informowanie swoich obecnych oraz przyszłych klientów i kontrahentów. Co ważne, ENERGA edukuje także dzieci w dziedzinie bezpiecznego obchodzenia się z prądem. – informuje Adam Muchowski, dyrektor Biura Informacji i Promocji Koncernu Energetycznego ENERGA SA

Nowy serwis ENERGI to głównie zbiór informacji dla klientów, kontrahentów i dziennikarzy, ale także komunikaty o ofertach pracy w koncernie, ogłoszonych zamówieniach publicznych i cywilnych oraz informacje dla mediów. W witrynie można odnaleźć godziny otwarcia biur obsługi klienta, dane teleadresowe centrali i oddziałów, komunikaty o planowanych wyłączeniach i informacje o ogłaszanych przetargach. Obecnym i potencjalnym klientom ENERGA udostępnia m.in. aktualną taryfę dla energii elektrycznej oraz wiele druków i aktów prawnych w formie do pobrania i wydrukowania.

– Informacje zgromadzone w witrynie www.ENERGA.pl są teraz łatwiejsze do
znalezienia i dostępne także dla osób niewidomych, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii zgodnym z prawodawstwem UE. Dbałość o standardy
i wynika z naszego przekonania, że jako silna, rozwijająca się korporacja, lider rynku energetycznego oraz firma wrażliwa społecznie, jesteśmy zobligowani do wdrażania i promowania rozwiązań wnoszących komfort do życia i pracy wszystkich naszych odbiorców – dodaje Adam Muchowski.

Nowa witryna to także zbiór informacji o spółce, działalności biznesowej
i społecznej ENERGI oraz jej oddziałów. Dzieci znajdą na stronach koncernu multimedialne lekcje, w czasie których będą mogły poznać tajemnice świata energii.

ENERGA.pl dostępna dla osób niewidomych i niedowidzący. Serwis jest obsługiwany przez urządzenia udźwiękawiające, wykorzystywane przez te osoby do przeglądania stron internetowych. To specjalne oprogramowanie, które czyta zawartość ekranu, także serwisów WWW. Osoba niewidoma, która chce korzystać z serwisu ENERGI i w swoim komputerze ma zainstalowany jeden z udźwiękawiających programów, nie musi wykonywać żadnych dodatkowych czynności, by sprawnie poruszać się po witrynie. Po nowym serwisie ENERGI bez trudu poruszać się mogą także starsi użytkownicy sieci oraz osoby korzystające z niestandardowych metod dostępu do Internetu. Serwis jest w pełni zgodny ze standardem dostępności, obowiązującym wszystkie serwisy administracji publicznej.

www.energa.pl
www.janmedia.pl

Personel od A do Z

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top