Janmedia dla World Bank

Wrocławskie biuro Janmedia Interactive zaprojektuje i wykona elektroniczne materiały brandingowe dla World Bank na teren Europy Środkowej i Azji. W ramach współpracy wykonanych zostanie 29 serwisów internetowych oraz 9 prezentacji biznesowych. Jedną z opracowywanych wersji stron, będzie wersja polska.

Janmedia została wybrana do współpracy ze względu na swój międzynarodowy charakter oraz doświadczenie w tworzeniu intuicyjnych serwisów dla zróżnicowanego odbiorcy. Jest to kolejny międzynarodowy projekt realizowany przez Janmedia. W tym roku zrealizowano już międzynarodową witrynę dla operatora telefonii komórkowej – firmy Primus.

W projektowanych serwisach, zgodnie z wytycznymi wewnętrznymi Janmedia, dużo uwagi zostanie poświęcone kwestią ergonomii oraz dostępność serwisu. Tym samym Janmedia kontynuuje realizację własnej polityki odpowiedzialności społecznej, która polega na promowaniu serwisów dostępnych dla niepełnosprawnych użytkowników Internetu. Za działalność w tym obszarze firma została niedawno wyróżniona w raporcie ‘Odpowiedzialny biznes w Polsce 2004. 100 dobrych przykładów’, przygotowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Wszystkie finalne wersje serwisów regionalnych World Bank zostaną uruchomione w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Bank Światowy dołączył tym samym do prestiżowego grona klientów Janmedia, w którym znajdują się już między innymi Euronet Polska, NASA i Narodowa Orkiestra Polskiego

Radia.

http://www.janmedia.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry