Jazda próbna z AutoMapą w Infopolis

Opublikowano: 2 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Infopolis, salon z rozwiązaniami mobile computing, oferuje klientom bezpłatny test zestawu do nawigacji satelitarnej. Wszyscy zainteresowani mogą umówić się na jazdę próbną samochodem Infopolis z zamontowanym PDA i programem AutoMapa lub przetestować zestaw we własnym aucie.

Aby przetestować AutoMapę wystarczy wypełnić formularz testowy i zostawić w Infopolis kopie dwóch dokumentów tożsamości. Klient otrzymuje do testów kompletny zestaw do nawigacji satelitarnej: palmtop Asus A620 BT, GPS działający w technologii Bluetooth, program AutoMapa XL i antenę zewnętrzną. Spośród GPS do wyboru są: Fortuna Clip-On, Rikaline 6033 lub G-Space GS-R238. Jazda może rozpocząć się w dowolnie wybranym przez klienta miejscu w Warszawie i trwa 30 minut.

W najbliższym czasie salon Infopolis planuje poszerzyć ofertę testowanych PDA m. in. o Mitaca Mio 168 oraz wybrany model iPaq np. 3715.

http://www.infopolis.pl

Sylwester KozakJazda próbna z AutoMapą w Infopolis

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.