Jesienna ofensywa w 4fun.tv

Okres jesienno – zimowy to dla 4fun.tv czas na wprowadzanie nowych pozycji na antenie stacji. Głównym celem pojawienia się zmian w jesiennej ramówce jest zwiększenie atrakcyjności programowej stacji, a to z kolei ma poprawić jeszcze bardziej komunikację z widzem.

Jesienna ofensywa w 4fun.tv 1

Wszystkich fanów Kartonów ucieszy na pewno informacja, że już jesienią zobaczyć będą mogli II serię kultowej bajki Reggae Rabbits. Opowiada ona o wesołych króliczkach, mieszkających na łące. W kolejnej serii będzie jeszcze więcej nowych i dziwnych gości odwiedzających Rabbity. Będzie więcej humoru, dobrego żartu i zaskakujących sytuacji. „Reggae Rabbits” to produkcja dla osób o specyficznym, inteligentnym humorze. Każdy odcinek trwa 5 minut i przedstawia oddzielną historię z życia bohaterów. Premierowe odcinki będzie można oglądać w 4fun.tv w każdy poniedziałek o godzinie 20:00, powtórki w niedziele również o 20:00.

W październiku rozpocznie swoje telewizyjne życie zupełnie nowy, odlotowy, 30 minutowy program o dość tajemniczej nazwie SKRĘĆ COŚ. Będzie on kontynuacją i uzupełnieniem niedawno utworzonej strony internetowej www.skreccos.pl przeznaczonej dla osób, które poprzez filmiki chcą pokazać swoje umiejętności w tańcu, sporcie, muzyce, ekstremalnych zajawakach, etc. Do programu będą zapraszani również tzw. trenerzy, którzy na stronie pokazali najfajniejsze sztuczki czy umiejętności. Osoby te będą prezentowały swoje zdolności na antenie 4fun.tv oraz uczyły widzów jak samemu wykonać daną rzecz lub czynność. Podczas jego emisji prezentowane będą najciekawsze, najlepsze i czasami najbardziej zakręcone klipy video umieszczone na wcześniej wspomnianej stronie internetowej.

Telewizja 4fun chcąc zadbać o dobre samopoczucie swoich widzów już od samego rana wprowadzi nowe pasmo o nazwie POPBUDZIK. Dzięki energicznej, pozytywnej i co najważniejsze, głośnej muzyce, nie oprze się mu nawet największy śpioch. Program będzie emitowany codziennie w godzinach 6:00-10:00. Podczas porannej playlisty zostanie uruchomiona interaktywna aplikacja BIORYTM, dzięki której widzowie dowiedzą się, poprzez tekst SMS, co ich czeka w nadchodzącym dniu.

4fun.tv chce zadbać również o trochę starszych widzów, dlatego zmiany dotyczyć będą nocnego pasma dla dorosłych, które zmieni zupełnie swoje oblicze na nazwę NOCNY HAŁAS. Każdy z widzów będzie mógł czatować z piękną dziewczyną, której zdjęcie będzie widoczne na ekranie. Największą motywacją do flirtu będzie możliwość zmiany zdjęcia dziewczyny na bardziej rozebrane. Podczas całej zabawy modelka zachęcać będzie do wysyłania smsów, dzięki którym widzowie będą mogli dostać zdjęcia, po których na pewno będą mieli piękne sny.

Stacja wprowadza od września również nowe aplikacje interaktywne, które bardziej zintegrują telewidza ze stacją. Pierwsza z nich będzie odpowiadać na wieczne zadawane sobie i swoim znajomym pytanie „Jak na imię będzie miała Twoja nowa sympatia?”. Druga aplikacja będzie dawać odpowiedź na trudniejszą kwestię czyli „Czy Twoja druga połowa może Cię zdradzić?”.

4fun.tv idąc zgodnie z trendami wprowadza również kosmetyczne zmiany w swoich programach. Wymienione zostaną oprawy graficzne aplikacji „Kto się w Tobie kocha?”, „Parowanie” oraz „Duety”.

Jesień w 4fun.tv to okres, w którym nie ma czasu na nudę. Wszystkie zmiany wprowadzone są z myślą o widzach, którzy od jesieni będą mogli jeszcze bardziej integrować się ze stacją. Ułatwiona komunikacja, przejrzystość, a przede wszystkim nadal dobra zabawa są głównymi priorytetami, które telewizja będzie starała się osiągnąć tej jesieni.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry