Jeszcze wyższy transfer w nazwa.pl

Firma NetArt, właściciel serwisu nazwa.pl, wprowadziła nowe wyższe transfery danych w serwerach serii Active. Nowe limity wynoszą 600 i 1200 GB, co stanowi dwukrotny wzrost w porównaniu z poprzednią ofertą.

Zwiększenie wielkości przesyłu danych to kontynuacja działań firmy zmierzających do oferowania klientom najwyższej jakości usług. Od 19 kwietnia 2006 r. właściciele serwerów Active dostają zwiększony limit transferu danych do 600 GB, a klienci posiadający serwer ActivePro – 1200 GB. To dobra wiadomość nie tylko dla dotychczasowych, ale także dla nowych klientów, którzy zyskują dwukrotnie wyższy transfer za tą samą cenę.

‘Zwiększenie limitu transferów ucieszy nie tylko użytkowników instytucjonalnych, ale także osoby prywatne. Po raz kolejny wprowadzamy na polski rynek nową jakość usług hostingowych, którym przyświeca idea: minium ograniczeń. Umożliwiamy rozwinięcie prowadzonych dotychczas działań i zwiększenie wydajności prowadzonych serwisów internetowych’ – tak o nowej ofercie mówi Wolfgang Laskowski, Dyrektor ds. Marketingu i PR firmy NetArt.

Usługi hostingowe proponowane przez nazwa.pl charakteryzują się parametrami, takimi jak duża powierzchnia dyskowa wraz z możliwością dowolnego podziału na WWW i pocztę elektroniczną, nielimitowana liczba baz danych i domen oraz funkcjonalne narzędzia do zarządzania i administrowania usługami.

‘Mamy świadomość tego, iż nasze działania po raz kolejny rewolucjonizują polski rynek usług hostingowych. Jest to wynikiem dogłębnej analizy rynku i potrzeb jego uczestników’ – dodaje Tomasz Żyła, Dyrektor ds. Zarządzania firmy NetArt.

NetArt, właściciel serwisu nazwa.pl, jako jedna z niewielu firm hostingowych posiada własne Data Center zlokalizowane w Polsce.

http://nazwa.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry