Jet.Mail 2.0 – inteligentny dialog z Klientem

Jest już dostępna najnowsza wersja oprogramowania Jet.Mail – inteligentnego systemu e-mailingu, służącego do realizacji internetowych kampanii mailingowych, wysyłki cyklicznych newsletterów oraz audytu wysyłek prowadzonych przez portale i witryny tematyczne. W obecnej wersji oprogramowania możliwa jest wysyłka ponad 1 miliona e-maili dziennie i około 60.000 e-maili na godzinę. Jet.mail 2.0 to także jeszcze bogatsze statystyki i bardziej precyzyjne targetowanie (na podstawie danych demograficznych oraz wg reakcji odbiorcy na poprzednie wysyłki) i personalizacja każdej wysyłki.

‘Jet.Mail to zaawansowany system pozwalający na rzeczywisty dialog z Klientem’ – mówi Tomasz Cisek, Dyrektor do spraw sprzedaży IMPartner – ‘Za pomocą tego kanału komunikacji marketingowej można poznać odbiorców, nawiązać z nimi interakcję, poznać ich potrzeby i preferencje. Żadna inna forma promocji nie daje takich możliwości.’

Prawdziwie unikalną funkcjonalnością na polskim rynku jest możliwość zindywidualizowania treści e-maila nie tylko według powyższych deklaratywnych danych demograficznych, ale przede wszystkim na podstawie reakcji Internautów na poprzednie wysyłki.

http://www.impartner.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry