Jobexpress.pl – nowy portal pracy

Ruszył nowy portal skierowany do pracowników i pracodawców. Każdy może umieścić swoje CV lub – całkowicie bezpłatnie – dodać ofertę pracy. Obecnie serwis ma w swojej bazie ponad 1 500 ofert pracy od 275 pracodawców.

Obsługa portalu jest intuicyjna i nie wymaga od kandydatów dużych umiejętności posługiwania się komputerem. W łatwy i przyjemny sposób można umieścić swoje CV, a następnie jedynie za pomocą jednego kliknięcia aplikować na wybrane stanowisko.

„Chcieliśmy stworzyć przejrzyste i przyjazne narzędzie, które będzie pomocne przy szukaniu pracy. Zależało nam na tym, aby dostęp do ofert mieli wszyscy użytkownicy Internetu – bez względu na umiejętności. Oprócz tego na portalu znajdują się tylko aktualne oferty, sprawdzone przez naszych konsultantów. Do zadań konsultantów należy również czuwanie nad jakością umieszczanych ogłoszeń. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu serwisowi łatwiej będzie wszystkim kandydatom znaleźć odpowiednią pracę.” – mówi Agnieszka Wiącek, Menedżer portalu pracy Jobexpress.pl

Dużą zaletą serwisu jest fakt, że zamieszczanie ofert pracy jest całkowicie bezpłatne. Pomysłodawcy są przekonani, że wpłynie to na szybki wzrost liczby ofert. Ponadto każdy, kto zarejestruje na portalu swoje CV, będzie otrzymywać informacje o stanie swojej aplikacji oraz o tym, jacy pracodawcy interesują się jego profilem. Pozwoli to wszystkim kandydatom zorientować się, na jakim etapie rekrutacji obecnie się znajdują.

Jobexpress.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top