Jobmatch.pl nowe możliwości dla pracodawców

Scentralizowane zarządzanie CV i kandydatami, hosting i zarządzanie sekcją kariera na stronie www pracodawcy to kolejne funkcjonalności udostępnione w Jobmatch.

Jobmatch oferuje każdemu pracodawcy darmowe zamieszczanie ofert pracy, natomiast firmy, które wykupią pakiet Jobmatch PRO otrzymują kompleksowe narzędzie do prowadzenia rekrutacji i zarządzanie projektami rekrutacyjnymi. Kluczowym wyróżnikiem Jobmatch jest moduł Scoring, który dokonuje pomiaru dopasowania kandydatów do ofert pracy.

Nowe funkcjonalności mają na celu integrację rekrutacji w jednym miejscu poprzez umożliwienie pracodawcy kategoryzowania i grupowania CV pochodzących spoza Jobmatch oraz zapewnienie pracodawcy narzędzia dzięki któremu publikowane ogłoszenie trafi jednocześnie w kilka miejsc.

Oferty pracy zamieszczane w Jobmatch trafiają na portal, do serwisów współpracujących, oraz  automatycznie pojawiają się na stronie www pracodawców korzystających z Jobmatch. W badaniu pracodawców korzystających z Jobmatch, które było przeprowadzone w lutym 2010 najbardziej cenionymi modułami Jobmatch zostały wybrane Scoring i pomiar dopasowania kandydatów do ofert pracy, możliwość tworzenia sieci talentów i komunikacja z kandydatami za pośrednictwem Jobmatch.

Partnerem merytorycznym projektu JOBMATCH jest firma rekrutacyjna Sedlak & Sedlak.  JOBMATCH.pl jest projektem realizowanym przez firmę Benhauer.

Jobmatch.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry