jobpilot.pl i Mediarun.pl nowymi partnerami Akademii Kalitero

Wraz z początkiem 2003 roku jobpilot.pl, europejski internetowy serwis kariery i Mediarun.pl, najpopularniejszy wortal marketingowy, stali się nowymi patronami kursów organizowanych przez Akademię Kalitero. Najbliższe edycje kompleksowego szkolenia w zakresie Public Relations, prowadzonego przez Akademię Kalitero ruszają odpowiednio 15 i 19 lutego br.

Szkolenia Public Relations, organizowane są cyklicznie od dwóch lat przez Agencję PR KALITERO, w ramach prowadzonego pod jej auspicjami długofalowego projektu edukacyjnego pod nazwą Akademia Kalitero.

W lutym tego roku, po raz pierwszy zostaną poprowadzone równolegle dwie edycje kursu. 15 lutego rozpocznie się szkolenie w przyspieszonym, 6-tygodniowym trybie sobotnim, zaś 19 lutego (środa) ruszy kurs w trybie podstawowym, 12-tygodniowym. Wraz z nowym rokiem Akademia Kalitero rozpoczęła współpracę z serwisem rekrutacyjnym jobpilot Polska, który objął patronat nad szkoleniami. “Budowanie wizerunku powinno być istotnym elementem polityki każdej organizacji. Prowadzenie efektywnej działalności komunikacyjnej jest kluczem
do sukcesu w obszarze PR, coraz więcej firm zdaje sobie z tego faktu sprawę i inwestuje w swoich pracowników wysyłając ich na kursy z zakresu PR.” – mówi Anna Buczyńska, PR & Key Account Manager jobpilot Polska.

Już od pierwszej edycji szkoleniom patronuje największy polski instytut badania opinii i rynku SMG/KRC Poland-Media SA.

“Naszym głównym celem jest organizowanie szkoleń, które przede wszystkim wnoszą wiele rozwiązań praktycznych. Stąd poszukiwanie wciąż nowych partnerów. Niektórzy z nich dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. Inni jak jobpilot Polska pokazują jak zwiększyć swoje szanse w znalezieniu pracy w dziedzinie szeroko rozumianej komunikacji marketingowej” – mówi Julita Dąbrowska, szefowa Kalitero.

http://www.kalitero.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry