jobpilot.pl i Strategie HR – prezentacja na konferencji

Opublikowano: 24 października 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

25 października, na konferencji Kadry Grzegorz Turniak – Dyrektor Zarządzający jobpilot Polska oraz Romeo Grzębowski, Konsultant Zarządzający – Strategie HR, zaprezentują przypadek wdrożenia modelu Extended DISC w firmie jobpilot.

W ramach współpracy pomiędzy firmą Strategie HR, a internetowym serwisem pracy i kariery, w firmie jobpilot przeprowadzono analizę naturalnych i adaptowanych stylów zachowań wszystkich pracowników oraz zespołu jako całości. Na podstawie tej analizy zaprojektowano i wdrożono indywidualne plany doskonalenia pracowników.

Panel obrazujący wdrożenie modelu Extended DISC w firmie jobpilot odbędzie się 25 października: Konferencja Kadry Jesień 2002 o godz.13-tej w sali C, Hotel Victoria w Warszawie.

Sylwester Kozakjobpilot.pl i Strategie HR – prezentacja na konferencji

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.