Już 10 tysięcy rachunków mBIZNES KONTA

mBank – pierwszy wirtualny bank w Polsce, detaliczne ramię BRE Banku SA, oferuje bankowość detaliczną opartą na prostych i przejrzystych zasadach. Zasady te są dostępne także dla przedsiębiorców. Z początkiem kwietnia br. oferta mBanku została rozszerzona o produkt dla mikrofirm – mBIZNES KONTO. W ciągu niespełna pięciu miesięcy przedsiębiorcy założyli ponad 10 tys. rachunków mBIZNES KONTO, potwierdzając opinię, że nowoczesność i funkcjonalność jest niezbędna w biznesie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, spośród których dużą grupę stanowią właśnie przedsiębiorcy oraz osoby wykonujące wolne zawody czy wspólnicy spółek cywilnych, mBank proponuje mBIZNES KONTO – nowoczesny rachunek bieżący na korzystnych warunkach finansowych, do którego otworzenia, należy spełnić minimum formalności.

Otwarcie i prowadzenie mBIZNES KONTA jest bezpłatne. mBank nie wymaga salda minimalnego i stałych wpłat na rachunek, ponadto opłaty za szereg innych operacji zostały ustalone na minimalnym poziomie. Przedsiębiorcy mają możliwość korzystania z m.in.: zleceń stałych, przelewów zdefiniowanych (na 50 różnych rachunków), przelewów dowolnych, także z przyszłą datą realizacji. Aktywne, trzymiesięczne korzystanie z mBIZNES KONTA pozwala na uzyskanie salda debetowego do wysokości 1 500 PLN. Od 15 lipca 2002r. przelewy do ZUS za pośrednictwem Internetu są bezpłatne. Dodatkowym atutem rachunku jest korzystne oprocentowanie, niezależne od stanu salda. Wysokość oprocentowania środków na rachunku mBIZNES KONTO została ustalona na poziomie oprocentowania rachunku eKONTO i wynosi obecnie 6,96% (efektywnie).

Posiadacze mBIZNES KONTA mogą swobodnie dysponować pieniędzmi, bez względu na czas i miejsce pobytu. Umożliwia to działająca 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu: mLinia, czyli Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta mBanku pod numerem 0801 36 22 65 oraz serwis internetowy – www.mBank.com.pl. Klienci mogą również korzystać z telefonów komórkowych z przeglądarką WAP i wiadomości SMS.
Dodatkowo każdy posiadacz aktywnego rachunku może otrzymać kartę Visa Business Electron. Karta jest bezpłatna, a miesięczna opłata za korzystanie wynosi 3,50 PLN.

http://www.mbank.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top