Już 97,5% Polaków w zasięgu sieci ipfon

Operator telefonii internetowej ipfon uruchomił obsługę 4 nowych stref numeracyjnych: 0-16 (Przemyśl), 0-25 (Siedlce), 0-46 (Skierniewice) oraz 0-82 (Chełm).

„ipfon przed Świętami ma dla swoich Klientów  niespodziankę – powiedział Przemysław Siwek, Dyrektor ds. Rozwoju ipfon  – zwiększyliśmy liczbę stref numeracyjnych obsługiwanych przez ipfona z 43 do 47. To dobra i oczekiwana informacja przede wszystkim dla mieszkańców  Przemyśla, Siedlec, Skierniewic i Chełma, którzy od dziś mogą posiadać numer telefonu z własnej strefy numeracyjnej od taniego i dobrego operatora.”

Klienci ipfona zyskują korzystną alternatywę wobec oferty istniejących operatorów telekomunikacyjnych – już teraz mogą zrezygnować z usług świadczonych przez dotychczasowego operatora na rzecz taniej telefonii internetowej. W sieci ipfon obowiązują przejrzyste zasady: numer telefonu z wybranej strefy numeracyjnej za darmo, brak abonamentu i darmowe rozmowy w ramach sieci oraz największa na rynku liczba usług dodanych. Opłaty za połączenia są tanie i naliczane sekundowo. Ipfon posiadając w swojej ofercie numerację z 47 stref pozostawił w tyle swoją konkurencję (Freeconect – 46, Actio – 45, Tlenofon – 43,  Easycall – 33).

Żeby skorzystać z usług IPFON, należy mieć stały dostęp do Internetu. Dzwonić można albo z komputera (przy pomocy darmowego programu, tzw. softphone), albo za pomocą zwykłego aparatu telefonicznego. W tym drugim przypadku potrzebna jest jeszcze specjalna bramka VoIP, do której można podłączyć dowolny aparat analogowy. Użytkownik otrzymuje numer stacjonarny i może rozmawiać, tak jak w przypadku tradycyjnej telefonii, tyle że znacznie taniej. Przed przyłączeniem się do IPFON, zainteresowani mogą za darmo przetestować jakość połączeń. Otrzymują numer telefonu z wybranej strefy i dziesięć darmowych minut na połączenia na numery stacjonarne w Polsce.

www.ipfon.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry