K2 i Play niekonwencjonalnie na święta

Po raz kolejny K2 wraz z Play podchodzi do świąt w sposób niekonwencjonalny. Tym razem w opozycji do tradycyjnego, znanego wszystkim sposobu przekazywania życzeń stworzono muzyczną e-kartkę dostępną pod adresem: www.urwanizchoinki.pl.

Na Internautów czeka generator życzeń, dający możliwość konfiguracji kartki zgodnie z własnymi preferencjami muzycznymi oraz nastrojem i podejściem do klimatu świąt – kartka dopasowana jest również do tych, którzy nie gustują w słodkich standardowych życzeniach świątecznych.

Konfiguracja polega na wyborze klimatu tekstów: od tych ułożonych, przez niesforne, do takich kompletnie od czapy oraz na wyborze stylu muzycznego. Całość dopełniają zabawne animacje skrzatów/stworków świątecznych, które śpiewają te życzenia: rockowego bałwana (któremu głosu użyczył pewien wokalista rokowy), góralskiego renifera (śpiewane przez prawdziwego górala) oraz kolędniczego elfa (tu nie udało się złapać prawdziwego elfa, więc zwrócono się do jednego z aktorów). Kartkę można wysłać znajomym również przez Facebook’a (kartka wykorzystuje technologię Facebook Connect).

Po raz kolejny zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw potrzebą grupy docelowej marki Play – osób młodych, poszukujących odmiany i nowości. Po zeszłorocznym sukcesie związanych z projektem Zająca Mroku, i tym razem zdecydowaliśmy się na stworzenie kreacji innej niż wszystkie – zabawnej i zdystansowanej do pozostałych aktywności dostępnych w sieci. – komentuje Magdalena Zawada, Account Director K2 Internet.

www.urwanizchoinki.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top