K2

Carrefour Marketplace – nowy e-commerce Carrefour od K2

Agencja K2 zaprojektowała layout oraz UX nowego serwisu Carrefour.pl, a także opracowała koncepcję migracji istniejących funkcjonalności. Na stronie można od dziś w szybki i wygodny sposób kupić produkty zarówno z oferty Carrefour, jak i jego sprawdzonych partnerów handlowych.

K2 dla nowej oferty PZU

W styczniu tego roku PZU wprowadził do swojej oferty nowy produkt – Plan na Życie. K2 stworzyło serwis informacyjny www.plannazycie.pl poświęcony temu produktowi.

K2 i Play niekonwencjonalnie na święta

Po raz kolejny K2 wraz z Play podchodzi do świąt w sposób niekonwencjonalny. Tym razem w opozycji do tradycyjnego, znanego wszystkim sposobu przekazywania życzeń stworzono muzyczną e-kartkę dostępną pod adresem: www.urwanizchoinki.pl.

K2 odpala merytoryczny serwis www.k2hosting.pl

Agencja K2 przygotowała merytoryczny serwis www.k2hosting.pl dedykowany usłudze hostingowej. Zawiera on wyczerpujące informacje dt. szczegółów oferty, referencji i case studies realizacji, będących wynikiem dziewięcioletniego doświadczenia firmy w pełnieniu tego typu usług.

K2 kulturalnie dla najmłodszych

K2 we współpracy z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego zrealizowała edukacyjno-kulturalny serwis dla najmłodszych – www.kula.gov.pl. Projekt skierowany jest do dzieci w wieku 5-9 lat jego celem jest zaznajamianie maluchów z dobrami polskiej kultury i historią.

Scroll to Top