K2 laureatem Golden Drum Awards

11 października b.r. witryna 'Peugeot 407 – znów warto rozmawiać o samochodach’ autorstwa K2 została nagrodzona statuetką Bronze Drum na Golden Drum Advertising Festival – jednym z najbardziej prestiżowych konkursów reklamowych na świecie, organizowanym od 1994 w Słowenii.

Wyróżniony serwis dostępny jest pod adresem http://www.407.peugeot.com.pl/. K2 przygotowała go w maju b.r. dla Peugeot Polska, jako główny nośnik promocji w internecie nowego modelu samochodu marki Peugeot. Witryna Peugeot 407 to połączenie interaktywnej zabawy i inteligentnego, opartego na emocjach pozycjonowania produktu. Internauta, odwiedzając mieszkanie właściciela auta, równocześnie poznaje i podziwia atrybuty samochodu.

Nietypowa forma interakcji wspomaga doznawanie marki, a jednocześnie zapewnia przekazanie internaucie wszystkich ważnych informacji o samochodzie. Ten wzorcowy serwis typu experience został w całości oparty na technologii flash.

Unikalny pomysł na kreację oraz formę przekazu zaowocował doskonałymi wynikami oglądalności witryny – w ciągu 3 pierwszych miesięcy odwiedziło ją ponad 124.000 internautów. Została ona również doceniona przez międzynarodową społeczność ekspertów kreacji internetowej uzyskując ITA Featured Site Award oraz uznanie na prestiżowych stronach webdesignerskich: amerykańskiej NewPick, brytyjskiej Fcukstar oraz brazylijskiej 4EFX Alternative Design.

Janusz Żebrowski, Prezes Zarządu K2 Internet S.A., tak komentuje to wydarzenie: 'Nagroda Bronze Drum jest kolejnym potwierdzeniem naszej pozycji na rynku – wg Media i Marketing Polska zostaliśmy uznani w październiku 2003 za najbardziej kreatywną agencję interaktywną w Polsce. Na swoim koncie mamy już 17 nagród i wyróżnień, a kolejne, uzyskiwane w tym roku w prestiżowych konkursach międzynarodowych są dowodem na to, iż poziom kreatywny naszych prac stoi na najwyższym światowym poziomie.’

http://www.k2.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top