K2 uzyskuje status Certified Partner w ramach Microsoft Partner Program

Opublikowano: 21 lipca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Agencja K2 Internet S.A. zdobyła status certyfikowanego partnera w ramach programu firmy Microsoft, będący uznaniem dla kompetencji i całkowitego wkładu agencji w obszar technologii informatycznych.

Rozwój kompetencji w obszarze technologii jest jednym z priorytetów strategii K2. Agencja rozszerzyła zakres swego działania między innymi o rozwiązania oparte na Microsoft Sharepoint Server, Microsoft Office System oraz szerzej – platformie .NET. Dzięki temu znacznie poprawiła się efektywność i szybkość dostarczania wartości swoim klientom. Rozwiązania Microsoft są obecnie dla K2 fundamentem usług w obszarach: hostingu zarządzanego, portali korporacyjnych oraz aplikacji internetowych.

'Na Microsoft Certified Partner są desygnowane tylko te firmy, które wykazały się wysokim poziomem obsługi Klienta, udowodniły swoje doświadczenie i przeszły zaawansowany proces certyfikacji', powiedział Allison Watson, wiceprezes Worldwide Partner Sales and Marketing Group w Microsoft,

'Teraz Microsoft wyróżnia K2 Internet SA za jej umiejętności i wiedzę w dostarczaniu Klientom satysfakcji z produktów i technologii Microsoft.'

'Uzyskanie statusu Certified Partner to dla nas ogromny powód do satysfakcji. Pozwala on nam na bardzo wyraźne promowanie naszego know-how i relacji z firmą Microsoft do obecnych i potencjalnych Klientów', powiedział Janusz Żebrowski, Prezes Zarządu K2.

Microsoft Partner Program został uruchomiony w grudniu 2003 i jest wyrazem zaangażowania firmy Microsoft w rozwój jej partnerów na całym świecie. Microsoft Partner Program to zintegrowana sieć współpracy, która ocenia i wyróżnia know-how partnerów, nagradza wpływ, jaki wywierają na rynek technologii informatycznych oraz dostarcza im wartość dodaną, wspierając partnerów w osiąganiu przez nich sukcesów w biznesie.

http://www.k2.pl

Sylwester KozakK2 uzyskuje status Certified Partner w ramach Microsoft Partner Program

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.