Kalendarzyk SMSowy

Wortal SuperSMS.pl uruchomił kolejny serwis wykorzystujący technologię krótkich wiadomości tekstowych pod nazwą Kalendarzyk. Tym razem jest to projekt informacyjno-edukacyjny mający na celu dostarczanie wszystkim zainteresowanym Paniom, które posiadają telefon komórkowy, wiedzy o poszczególnych fazach ich cyklu biologicznego.

Program na podstawie danych uzyskiwanych od Użytkowniczek chcących otrzymywać powiadomienia, dokonuje obliczeń faz cyklu i przesyła SMSy w dniu rozpoczęcia i zakończenia fazy płodnej oraz na dzień przed przewidywanym wystąpieniem miesiączki.

Kalendarzyk można zamówić zarówno ze stron witryny SuperSMS.pl, jak i poprzez wysłanie na numer 7303 SMSa o treści: KAL wraz z podaniem długości cyklu oraz datą wystąpienia ostatniej miesiączki w formacie DDMM np. KAL 28 2401. Aby ułatwić korzystanie z serwisu, został on zaprojektowany w ten sposób, że Użytkowniczka raz aktywująca tę usługę, po otrzymaniu SMSa w przeddzień wystąpienia miesiączki, chcąc zaprenumerować ją na miesiąc kolejny, nie musi ponownie wpisywać długości cyklu i daty. System przechowuje bowiem wcześniej podane informacje i dlatego wznowienie aktywacji następuje po przesłaniu na 7303 SMSa o treści KAL bez konieczności ponownego wprowadzania danych.

“Rozwijając naszą ofertę zawsze staramy się odpowiadać na oczekiwania naszych Użytkowników i właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na wdrożenie serwisu Kalendarzyk SMS. Współczesna kobieta bowiem nie zawsze znajduje czas na prowadzenie kalendarzyka opisującego jej cykl fizjologiczny. Nasz serwis ma być pomocny w rozwiązaniu tego problemu. Dzięki niemu każda z Pań w dyskretny sposób będzie mogła dowiedzieć się o nadejściu dni płodnych oraz o tym, kiedy przyjdą te najtrudniejsze w miesiącu dni, co pozwoli uniknąć wielu przykrych niespodzianek” – powiedział Sławomir Komiński, manager odpowiedzialny za rozwoju produktu w One-2-One, operatorze SuperSMS.pl

http://www.supersms.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Online #16
02.03.2021
Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry