Kanał RSS i komunikator na Grono.net

Portal społecznościowy Grono.net poszerza ofertę proponowanych funkcjonalności. Od poniedziałku użytkownicy serwisu mogą korzystać z kanałów RSS, a od najbliższej środy, posiadacze statusu “Gronowładny”, także z komunikatora.

Wszyscy userzy, by być na bieżąco z treściami zamieszczanymi na Gronie, mogą uruchomić nowo wprowadzone kanały RSS. Ta funkcjonalność umożliwia czytanie wielu serwisów informacyjnych i blogów w jednym miejscu. Pozwala również na aktywny i automatyczny udział użytkownika w ciekawych dyskusjach na forach – RSS można podpiąć zarówno do własnego profilu, jak i wybranego grona tematycznego.

„Wkrótce powstanie katalog zgłoszonych przez Gronowiczów kanałów RSS. Spośród wszystkich z nich użytkownicy wytypują najlepsze, co pozwoli na pogrupowanie katalogu od najciekawszych, do tych najmniej interesujących propozycji.” – zapowiada Wojtek Sobczuk, współtwórca Grono.net.

“Gronowładnym”, użytkownikom  serwisu, którzy mogą korzystać z gronowych opcji, m.in. wgrywania większej liczby zdjęć, słuchania i udostępniania znajomymi muzyki w formacie mp3, administratorzy udostępnią od środy komunikator. Funkcja umożliwi szybką, prywatną rozmowę z innymi Gronowiczami w przeglądarce.

“Informacja o znajomych zalogowanych na Gronie – online, pojawi się na pasku u dołu strony. Rozmowę można będzie kontynuować w wielu oknach, bez konieczności przerywania procesu przeglądania serwisu.” – dodaje Wojtek Sobczuk.

Komunikator testowali przez kilka tygodni Beta Testerzy serwisu, aby uniknąć błędów podczas wprowadzania nowej funkcjonalności dla Gronowiczów. Dla wszystkich użytkowników będzie ona dostępna w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Grono.net

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry