Kantory.pl: 850 polskich kantorów

Już ponad 850 polskich kantorów znajduje się w bazie portalu Kantory.pl. Poza nazwą i adresem, podstawowa prezentacja zawiera także link kierujący do strony internetowej firmy. Pakiet rozszerzony prezentuje ponadto dodatkowe informacje o kantorze, lokalizuje go na mapie oraz pozwala na samodzielne aktualizowanie kursów walut dostępnych w jego ofercie. Dostęp do bazy kantorów jest bezpłatny i dostępny dla wszystkich użytkowników serwisu.
Portal oferuje dwie opcje promowania kantoru. Właściciele kantorów sami wybierają, który z pakietów najbardziej im odpowiada. Pierwsza, bezpłatna zawiera podstawowe informacje o kantorze – nazwę i adres, wraz z linkiem kierującym do strony internetowej firmy. Pakiet drugi, płatny, to pełna wizytówka firmy, odrębna podstrona w serwisie, w domenie kantory.pl. Jest to miejsce, gdzie właściciel kantoru na bieżąco aktualizuje kursy walut proponowanych klientom. Wizytówka pozwala także załączyć mapę dojazdu do kantoru i zdjęcia. Wszystkie dostępne w bazie kantory lokalizuje mapa z podziałem na województwa, co umożliwia szybkie dotarcie do informacji o kantorach w tych regionach kraju, które najbardziej interesują użytkownika serwisu.

Oferta portalu Kantory.pl skierowana jest w pierwszej kolejności do inwestorów rynku walutowego, a także wszystkich, którzy potrzebują stałego dostępu do aktualnych kursów walut oraz aktualności finansowych. Podstawowe średnie kursy kantorowe, podstawowe kursy średnie NBP oraz najlepsze aktualne kursy detaliczne walut to na bieżąco uaktualniane dane, z których korzystają użytkownicy Kantory.pl.

Potencjał portalu Kantory.pl tkwi przede wszystkim w jego funkcjonalności i przydatności w pracy inwestorów walutowych i giełdowych. Dzięki zintegrowaniu z  portalem walutowym Waluty.com, Kantory.pl wykorzystywane są przez użytkowników obu witryn jako skuteczne narzędzie w podejmowaniu planów inwestycyjnych. Dzięki ścisłej integracji obu serwisów, Kantory.pl dostarczają także codziennych informacji i komentarzy z rynków finansowych. Miesięcznie Kantory.pl odwiedza ponad 110 000 unikalnych użytkowników, generując ponad 588 000 odsłon miesięcznie (dane Gemius Traffic, kwiecień 2008 r.). Właścicielem Kantory.pl jest E-Financial S.A.

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry