Kapitał zakładowy NetArt to 125 mln złotych

Światowy kryzys gospodarczy nie zdołał na długo wyhamować polskiej branży IT. Przykładem na udokumentowanie tej tezy ma być  firma NetArt. Przedsiębiorstwo zakończyło proces przekształcania w NetArt Spółkę Akcyjną S.K.A a wysokość kapitału zakładowego wyniósł 125 milionów złotych.

Przedsiębiorstwo, do którego należą serwisy: nazwa.pl i serwery.pl, zakończyło proces przekształcania w NetArt Spółkę Akcyjną S.K.A. W związku z tym ogłoszono wysokość kapitału zakładowego, który wyniósł 125 milionów złotych. Tak wysoki poziom zabezpieczeń ma przełożyć się bezpośrednio na poziom zaufania, jakim obdarzana jest firma w swoim otoczeniu biznesowym. Ułatwi to podjęcie dalszych inwestycji dotyczących rozwoju firmy i podnoszenia jakości usług.

NetArt jest właścicielem m.in. serwisu nazwa.pl. Od początku swojej działalności w 1997 roku świadczy kompleksowe usługi w dziedzinie rejestracji i obsługi domen internetowych. W serwisie utrzymywanych jest ich obecnie ponad 500 tys., co stanowi 30% udział w rynku. NetArt oferuje również usługi hostingowe w oparciu o własne Data Center umiejscowione w Krakowie.

Pozycja jaką zajmujemy jest wynikiem zaufania, jakim klienci obdarzają naszą firmę. Jest to owoc ciężkiej pracy ponad 200 osobowego zespołu oraz doświadczeń zdobywanych w ciągu 13 lat świadczenia usług. Nieustannie dążymy do czynienia naszej oferty coraz bardziej atrakcyjną dla klientów. W tym celu wprowadzamy nowości, takie jak prężnie już działająca Giełda Domen, czy uruchomione w bieżącym tygodniu narzędzie Active.office, które łączy możliwości programu poczty e-mail i organizera, ułatwiając funkcjonowanie firmom. Efektem naszej pracy jest wysoka liczba klientów, którzy nam zaufali i decydują się pozostać z nami na dłużej. Posiadany kapitał pozwala nam aktywnie inwestować w zaplecze techniczne, niezbędne do świadczenia usług najwyższej jakości, a także realnie myśleć o podejmowaniu kolejnych dróg ekspansji rynkowej. – mówi Tomasz Żyła, Prezes Zarządu NetArt Spłka Akcyjna S.K.A.

Prezes firmy NetArt przewiduje tym samym dalszy dynamiczny rozwój firmy w 2010 roku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top