Kariera IT GigaCon

Opublikowano: 14 marca 2011. Kategoria: Patronaty. Tagi: , ,

Zapraszamy do bezpłatnego udziału w targach Kariera IT. Jest to wydarzenie, podczas którego wiele firm zaprezentuje swoje aktualne oferty pracy skierowane wyłącznie do doświadczonych specjalistów z branży IT. Warunkiem uczestnictwa w tych targach jest doświadczenie w branży IT, organizatorzy prowadzą rejestrację kwalifikowaną – nie przyjmują zgłoszeń od osób niewykwalifikowanych.

Kariera IT GigaCon 1Biorąc udział w tych targach Uczestnicy będą mieli okazję zarówno porozmawiać z przedstawicielami najlepszych firm z branży IT jak również uczestniczyć w wybranych przez siebie wykładach poświęconych m.in.: negocjacji warunków płacowych, zakładaniu własnej działalności gospodarczej, prawnych aspektach świadczenia pracy, pozyskiwaniu dotacji unijnych oraz przygotowaniom do wystąpień publicznych.

Szczegółowe informacje pod adresem www.targikarierait.pl

Data i miejsce: 9 kwietnia 2011r. (sobota), Łódź – Andel’s Hotel
Czas trwania targów: 9.30-15.00

Kontakt do organizatora:

Aleksandra Górecka
aleksandra.gorecka@software.com.pl
tel. 22 427 36 44

Dawid ZarazińskiKariera IT GigaCon

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.