Kariera po szczeblach TechCampu

W nowym sezonie TechCampu, Akademia Unity wraz z Partnerami poruszy wyznawców nowych technologii do działania. Pierwszy odcinek poświęcony karierze w IT rusza już 23 października o godz. 19 w krakowskim klubie Lizard King.

Rozpocząłeś właśnie studia i chcesz mądrze zaplanować ścieżkę kariery? A może jesteś w trakcie szukania pracy i sprawdzasz, jakie możliwości oferuje rynek? Chcesz zobaczyć na własne oczy, jak zmienia się TechCamp? Każdy z powodów jest dobry, aby wziąć udział w 11 odcinku bezpłatnych spotkań technologicznych. Mecenasami nowych technologii w tym sezonie są: Grupa Unity, Województwo Małopolskie, Kei.pl oraz FreshMail.

TechCamp 11

Tego wieczoru na scenie będzie okazja zobaczyć Przemka Kadulę, który zdradzi, jak wygląda budowanie własnego startupu od podstaw. Założyciel portalu Notatek.pl, oferującego studentom z całej Polski największą bazę notatek z zajęć, wskaże m.in. możliwe drogi pozyskania pieniędzy na rozwój własnego biznesu. Twórca pozyskał do Notatek.pl trzech aniołów biznesu oraz fundusz inwestycyjny HedgeHog.

Tych, którzy stawiają na pracę na etat, może zainteresować tematyka personal brandingu. O tym, jak kreować swój wizerunek na rynku pracy zdradzi ekspert Pracuj.pl – Aleksandra Gierybo-Paprota. Praktycznie, bo z perspektywy kodu, o pracy nad mailingiem opowie Head of Technology w firmie FreshMail – Piotr Suszalski. W czasie wydarzenia odbędzie się też dyskusja o rynku edukacji i pracy IT z przedstawicielami krakowskich uczelni.

Praktyczna wiedza, networking w kuluarach i darmowa pizza – to wszystko czekać będzie na uczestników odcinka. Wstęp jest bezpłatny, konieczna jest jednak rejestracja na stronie: techcamp11.evenea.pl.

Medialne wsparcie TechCampu zapewniają: Dziennik Internautów, e-biznes.pl, Manko, Crossweb.pl, ebo.edu.pl, Software Developer’s Journal, Nowy Marketing, Mam Startup, krakowIT.pl, www.exclusivemag.pl; Koło Naukowe IT Politechniki Krakowskiej, WSZiB, pracaIT.com, oraz magazyn Programista.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top