Kaspersky 2010: Nowa jakość ochrony dla domu i małych biur

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, prezentuje polską wersję językową programów Kaspersky Internet Security 2010 oraz Kaspersky Anti-Virus 2010 przeznaczonych do ochrony użytkowników domowych i małych biur przed wszelkimi rodzajami cyberprzestępstw. Nowa generacja produktów korzysta z unikatowych technologii bezpieczeństwa opracowanych przez ekspertów z Kaspersky Lab.

Rosnące umiejętności cyberprzestępców zmuszają producentów rozwiązań bezpieczeństwa do tworzenia mechanizmów, które pozwolą na dostarczenie skutecznej i wygodnej w obsłudze ochrony. Kaspersky Internet Security 2010 jest wyposażony w całkowicie nowe technologie pozwalające na jeszcze skuteczniejsze wykrywanie nowych zagrożeń przy jednoczesnym zmniejszeniu apetytu na zasoby systemowe. Program nie zakłóca pracy typowego użytkownika, z kolei profesjonaliści będą mogli dostosować system ochrony do swoich potrzeb. – mówi Andreas Lamm, dyrektor zarządzający Kaspersky Lab Europe.

Kaspersky Internet Security 2010 zawiera mechanizmy pozwalające na zwiększenie wydajności ochrony. Do najważniejszych nowości oraz udoskonaleń wprowadzonych w generacji 2010 należą:

 • Bezpieczne uruchamianie: system pozwalający na przetestowanie nowego oprogramowania poprzez zainstalowanie i uruchomienie go w odizolowanym, bezpiecznym środowisku wirtualnym (sandbox). Użytkownicy mogą także odwiedzać niezaufane strony WWW mając pewność, że potencjalne szkodliwe oprogramowanie nie będzie mogło wyrządzić żadnych szkód systemowi operacyjnemu. Program pozwala uruchomić dowolną liczbę aplikacji w Bezpiecznej strefie.
 • Kaspersky Security Network / Urgent Detection System: Kaspersky Security Network to podejście do zwalczania nowych zagrożeń oparte na współudziale wszystkich użytkowników rozwiązań Kaspersky Lab. Na komputerach użytkowników, którzy zgodzą się na uczestnictwo w tym systemie, Kaspersky Internet Security 2010 będzie gromadził informacje o bezpiecznych oraz niebezpiecznych programach. Na ten podstawie tworzone będą rozbudowane białe i czarne listy. Jeżeli Kaspersky Internet Security 2010 zidentyfikuje oprogramowanie, które zachowuje się w sposób podejrzany, odpowiednie informacje zostaną przesłane do Kaspersky Lab, gdzie analitycy dokonają inspekcji i dodadzą wpisy do systemu Urgent Detection System, zapewniając w ten sposób ochronę w czasie rzeczywistym wszystkim użytkownikom.
 • URL Advisor: Moduł oznaczający kolorami odsyłacze do stron WWW, dzięki czemu użytkownik wie, czy dana witryna jest bezpieczna, podejrzana, czy też stanowi zagrożenie. Użytkownik może otworzyć witrynę niezależnie od klasyfikacji, jednak eksperci z Kaspersky Lab zalecają odwiedzanie podejrzanych stron WWW przy użyciu Bezpiecznego uruchamiania.
 • Nowy interfejs: Dostępne są wszystkie funkcje pozwalające profesjonalistom na dostosowanie ochrony do własnych potrzeb, jednak interfejs oddziela te zaawansowane możliwości od podstawowych parametrów.

Kaspersky Internet Security 2010 został wyposażony w inne technologii, łącznie z analizatorem behawioralnym, który identyfikuje więcej klas zagrożeń niż w poprzedniej wersji. Bezpieczna wirtualna klawiatura oferuje ochronę podczas wprowadzania loginów i haseł, na przykład podczas korzystania z banków online i systemów płatności elektronicznej.

Polskie wersje programów Kaspersky Internet Security 2010 oraz Kaspersky Anti-Virus 2010 trafią do sprzedaży 14 września 2009 r. Z okazji wprowadzenia na rynek nowe produkty będą dostępne w niższych cenach (ceny brutto rocznej licencji na ochronę jednego komputera):

 • Kaspersky Anti-Virus 2010: 115 zł
 • Kaspersky Internet Security 2010: 155 zł

Wpisy promowane

 • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
  Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
 • Ezoteryka a karty Tarota
  Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry