Katalogi firmowe w IAI-Shop.com

Opublikowano: 14 lipca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

IAI-Shop.com zdecydowało się na ciekawe uzupełnienie swojej oferty – możliwość zamieszczenia katalogu firmowego bez opcji kupna online. Opcja ta jest oferowana użytkownikom bezpłatnie w ramach wykupionego abonamentu. Usługę można aktywować poprzez wybranie opcji w panelu sklepu.

Katalogi firmowe w IAI-Shop.com 1

 

Zawsze szukaliśmy nowych wyzwań i lubimy ideę „think outside the box”. Patrzymy na różne rynki, staramy się zdefiniować potrzeby przedsiębiorców i zaproponować im rozwiązania, które uczynią ich codzienną pracę przyjemniejszą. – opowiada Paweł Fornalski, CEO IAI S.A. Zauważyliśmy, że wiele firm boryka się z problemem sprawnej prezentacji swojej oferty w Internecie i zrealizowania transakcji w realnym świecie. Część z nich jest obecnych w serwisach aukcyjnych, na których można wystawić konkretne oferty, np. działkę, dom czy samochód. Serwisy aukcyjne nie pozwalają jednak zbudować w oparciu o nie sprawnego mechanizmu do zarządzania ofertami w kilku serwisach ogłoszeniowych i ich prezentacji we własnej domenie i z insywidualną szatą graficzną. To podsunęło nam pomysł, że zmodyfikowany sklep internetowy jest idealnym rozwiązaniem.

http://IAI-Shop.com

Sylwester KozakKatalogi firmowe w IAI-Shop.com

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.