Kei.pl dla użytkowników linuksa

Kilka dni temu minął półmetek konkursu dla użytkowników linuksa “Pochwal się swoim biurkiem” organizowanego przez Linux.pl, którego sponsorem jest Kei.pl.
Idea konkursu jest niezwykle prosta: użytkownicy linuksa przesyłają na stronę konkursu znajdującą się w wortalu linux.pl zrzuty ekranowe ze swoimi pulpitami. Następnie odwiedzający stronę głosują na poszczególne propozycje wyłaniając zwycięzców etapów, oraz w głosując do 31 stycznia zwycięzcę konkursu.

“426 z pośród 500 z najszybszych komputerów świata działa pod kontrolą Linuksa, a jest to system otwarty, dostępny dla wszystkich i rozwijany przez ludzi z pasją. Takich ludzi trzeba nagradzać i promować.” – Mówi Paweł Tylutki z Kei.pl, sponsora konkursu.

Linux jest oprogramowaniem dotychczas szczególnie cenionym przez profesjonalistów. W ostatnich latach zostały udostępnione coraz bardziej funkcjonalne nakładki graficzne, dzięki którym system zaczął zdobywać zaufanie użytkowników indywidualnych.

„Obecna akcja pomaga przełamać stereotyp mówiący, iż Linux jest narzędziem wyłącznie dla specjalistów. Pomimo tajemniczej aury, jaka otacza jego liczne zastosowania oraz gorących dyskusji, które mają miejsce między jego zwolennikami oraz przeciwnikami, jasnym jest fakt że staje się on nieporównywalnie bardziej dostępny” –dodaje Paweł Tylutki.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry