Kilka tysięcy gotowych projektów domów w Inwestycje.pl

Portal Inwestycje.pl oferuje swoim użytkownikom kolejne funkcjonalne narzędzie – bazę ponad 4000 gotowych projektów domów uznanych na rynku pracowni architektonicznych.
Każdy użytkownik portalu Inwestycje.pl może teraz za jego pośrednictwem wybrać projekt domu swoich marzeń i poznać panujące na rynku trendy. Wyboru można dokonać spośród całej gamy propozycji – domów parterowych, piętrowych, z poddaszem, garaży, a także domów letniskowych, budynków gospodarczych oraz pawilonów handlowych. Ta profesjonalna i funkcjonalna baza stanowi kolejne narzędzie portalu, stworzone z myślą o wszystkich użytkownikach zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości.

Pod adresem http://projektydomow.inwestycje.pl/ znajduje się ponad 4 000 gotowych projektów domów. Standardowy projekt zawiera podstawowe informacje dotyczące inwestycji budowlanej. Składa się z części architektonicznej (wraz z rzutami), części konstrukcyjnej oraz części instalacyjnej (wody użytkowej, ogrzewania centralnego, kanalizacji, gazowej, elektrycznej). Komplet dokumentacji projektowej zawiera 4 egzemplarze. Większość z nich ma dodatkowo niestandardowe opcje, dlatego warto zapoznać się z możliwościami opisanymi przy danym projekcie.

Użytkownik portalu może zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat projektu, które umożliwią precyzyjne określenie wielkości budynków. Prezentowane są także informacje dotyczące wysokości domu, minimalna szerokość oraz długość działki. Każdy projekt zawiera także informacje dodatkowe, jak np. koszty budowy, z uwzględnieniem ceny stanu surowego oraz wykończenia. Projekty domów są zgodne z aktualnymi rozporządzeniami prawa budowlanego, świadczy o tym wysoka jakość dokumentacji projektowej i technicznej.

„W przypadku tego typu narzędzi bardzo ważna z punktu widzenia użytkownika jest nawigacja i szybkość dotarcia do projektów o określonych parametrach. Ponieważ w bazie znajduje się ich ponad 4 000, ważne jest, by użytkownik naszego portalu mógł szybko dotrzeć do oferty dostosowanej do jego indywidualnych oczekiwań. Dlatego też projekty można wyszukiwać ze względu na typ zabudowy, wielkość domu, chęć posiadania kominka, garażu, piwnicy czy też ze względu na szerokość działki – tłumaczy Łukasz Woziński, IT Manager w Inwestycje.pl. System pozwala także na wybór i zapamiętywanie projektów, które najbardziej odpowiadają gustom i preferencjom użytkowników Inwestycje.pl. – dodaje.

Zakupu wybranego projektu domu dokonuje się poprzez dostępny na stronie formularz. Cena jest widoczna przy każdym wybranym projekcie i zależy od wielkości wybranego domu. Projekt wysyłany jest do odbiorcy w ciągu 7 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.

W związku z dynamicznie rozwijającym się rynkiem nieruchomości w Polsce, portal Inwestycje.pl posiada w swojej ofercie jeszcze inne narzędzia, które umożliwiają inwestorom rynku nieruchomości zapoznawać się na bieżąco z dostępnymi możliwościami lokowania kapitału w tym zakresie. Za pośrednictwem http://nieruchomosci.inwestycje.pl portal Inwestycje.pl oferuje swoim użytkownikom bezpłatny dostęp do bazy ponad 400 000 ofert kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości w całej Polsce.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry