Klienci OutletMeblowy.pl odwiedzają zaplecze sklepu

OutletMeblowy.pl w dniach 11 i 12.03.2011 specjalnie dla swoich klientów po raz pierwszy otworzy swoje magazyny. Dzięki takiemu przedsięwzięciu każdy będzie mógł zobaczyć asortyment sklepu  www.outletmeblowy.pl oraz wiele innych ciekawych produktów przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Cieszące się dużą popularnością meble i artykuły wyposażenia wnętrz po raz pierwszy od czasu istnienia sklepu będzie można zobaczyć na żywo. Dzięki dużej powierzchni, na której zostaną zaprezentowane kolekcje światowych marek wszyscy uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazje osobiście ocenić jakość oferowanych produktów.

–  Zaprezentujemy zarówno meble do salonu, sypialni, jadalni oraz artykuły wyposażenia wnętrz, to wszystko jak zwykle w atrakcyjnych cenach z wysokimi rabatami. Pośród mebli tapicerowanych firm Doimo, Kler, Natuzzi czy Koinor pojawią się także meble skrzyniowe firm Calligaris, Klose, Ciacci, Collection Unique. Całość będzie uzupełniona o artykuły wyposażenia wnętrz między innymi firmy Piogia Decorativa – mówi Tomasz Krzemiński CEO OutletMeblowy Sp. z o.o.

Dla sympatyków marki KLER organizator przewidział specjalną atrakcje. Poza produktami dostępnymi w sklepie internetowym wyeksponowane zostaną zupełnie nowe produkty, niedostępne w internecie, w atrakcyjnych cenach. Warto pamiętać, że w trakcie trwania imprezy każdy będzie mógł dokonać zakupu wybranego produktu, który dodatkowo premiowany będzie transportem gratis oraz ekskluzywnymi upominkami. Dla dotychczasowych klientów sklepu przygotowane zostały wyjątkowe niespodzianki.

Dni Otwarte organizowane przez sklep www.OutletMeblowy.pl w dniach 11 i 12.03.2011 odbędą się przy ul. Wojska Polskiego 40, w Dobrodzieniu.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry