KlubAudiostereo.pl – miejsce spotkań audiofilów

Pod adresem www.klubaudiostereo.pl wystartował Klub magazynu Audiostereo. Klub jest miejscem spotkań polskich audiofilów. Członkowie zyskują dostęp do artykułów, felietonów i testów. Mogą także uczestniczyć w cyklicznych spotkaniach z innymi audiofilami oraz specjalistami z branży. Na spotkaniach dostępny będzie bezpłatny catering.

Dostęp do klubu otwiera także drzwi do zniżek w wybranych sklepach. W tej chwili są to 3 sklepy, docelowo będzie ich jednak więcej. Co ciekawe zniżki obowiązują na cały asortyment i to zarówno przy zamówieniach w tradycyjnych sklepach, jak i przy zamówieniach online.

Klubowicze mogą również zamówić bezpłatnie kartę klubową, która jest poświadczeniem podczas udzielania wspomnianych rabatów, ale sprawdza się także jako identyfikator na spotkaniach. Na karcie znajduje się bowiem numer oraz Nick właściciela.

KlubAudiostereo.pl - miejsce spotkań audiofilów 1

Przystępujący do Klubu użytkownicy mogą wziąć udział w konkursie otwartym. Nagród jest sporo, dzięki czemu szansa na zwycięstwo jest spora. Konkurs polega na podaniu najciekawszej nazwy kondycjonera sieciowego. Szczegóły na  http://www.klub.audiostereo.pl/konkurs Udział w głosowaniu brać mogą nie tylko klubowicze, ale wszyscy użytkownicy magazynu audiostereo.

„Konkurs w Klubie audiostereo jest konkursem otwartym, dzięki czemu to sami użytkownicy zgłaszają propozycje, a także wybierają zwycięzców. Audiostereo.pl posiada dużą społeczność, która ma silną potrzebę współtworzenia serwisu. Spełniamy ją i oddajemy prawo wyboru w ręce naszych użytkowników.” – komentuje Dawid Skrzypczak Manager projektu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top