Kobieta WP stawia na polskich projektantów

Najnowsze trendy, style, tkaniny i kolory. Projektanci bardzo znani, znani oraz mniej znani. Serwis kobieta.wp.pl udostępnia użytkowniczkom relacje wideo z rodzimych pokazów mody.

„Zależy nam na tym, by Kobieta WP była serwisem wyjątkowym. Staramy się dodawać do niej artykuły, zdjęcia, filmy, które stanowią o unikalności witryny. Pozyskujemy do współpracy cenionych ekspertów i znanych felietonistów – opowiada Estera Gabczenko, koordynator serwisu Kobieta.wp.pl – Właśnie włączyliśmy do serwisu filmy z pokazów mody. Pokazujemy nie tylko światowych „potentatów”; Christiana Lacroix, Emanuela Ungaro czy Stellę McCartney, ale staramy się promować polskich kreatorów. Na stronach serwisu można zobaczyć projekty Katarzyny Szymańskiej, Gosi Baczyńskiej, Doroty Zielińskiej, duetu Paprocki i Brzozowski . Niektóre nazwiska goszczą od dawna na pierwszych stronach gazet, inne na pewno się na nich pojawią.”

Użytkowniczki serwisu kobieta.wp.pl mogą obejrzeć np. karnawałowe kreacje Macieja Zienia, stroje projektu Doroty Zielińskiej i Gosi Baczyńskiej, finał konkursu New Look Design 2006, czy kolekcję okularów Alaina Mikli. Dział „Pokazy wideo” będzie uzupełniany o materiały filmowe związane z modą w szerokim tego słowa znaczeniu. Pojawią się tu zatem pokazy niebanalnych kreacji i atrakcyjnych dodatków (butów, toreb, nakryć głowy, biżuterii) oraz filmy promujące ciekawe, niebanalne wnętrza, oryginalne meble, itp.

Redaktorzy Kobiety przybliżają użytkowniczkom postaci znanych projektantów i prezentują ich najnowsze kolekcje. Przedstawiają obowiązujące trendy, pomagają w tworzeniu własnego, niepowtarzalnego stylu. By być na topie wystarczy przejrzeć jedną z licznych galerii zdjęć, skorzystać z „Przymierzalni”, gdzie prezentowane są stroje i dodatki ”w stylu” gwiazd (Reni Jusis, Nelly Furtado, Evy Longorii, Edyty Górniak) lub zagłębić się w któryś z felietonów Mariusza Brzozowskiego. W ostatnim projektant zdradza tajniki stylu glamour, znaku rozpoznawczego Macieja Zienia.

Pokazy wideo: http://kobieta.wp.pl/kat,51890,statp,bWVudWRvbA%3D%3D,kategoria.html

Karnawałowy felieton Mariusza Brzozowskiego:
http://kobieta.wp.pl/kat,63034,wid,8689517,wiadomosc.html

www.wp.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry