Kody zniżkowe na zakupy w Wirtualnej Polsce

Opublikowano: 19 marca 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Wirtualna Polska wspólnie z Cuponation uruchomiła serwis z kuponami zniżkowymi do popularnych sklepów internetowych. Kupony są uporządkowane według kategorii sklepu. 

logo-wpW serwisie kodyrabatowe.wp.pl użytkownicy znajdą kody rabatowe do ponad 600 sklepów internetowych, również znanych marek takich jak Zalando, ANSWEAR.com czy RTV Euro AGD.

Kupony są uporządkowane według kategorii sklepu, np. Dla Dzieci, Prezenty i Hobby, Elektronika, Usługi i Zdrowie i Uroda. Po wybraniu kategorii użytkownik ujrzy listę aktualnych kodów rabatowych. Zniżka naliczana jest po wpisaniu kodu w specjalne pole, które pojawi się przed finalizacją zamówienia. Sama strona internetowa została stworzona w podobnej stronie co CupoNation.pl.

Sylwester KozakKody zniżkowe na zakupy w Wirtualnej Polsce

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.