Kody zniżkowe na zakupy w Wirtualnej Polsce

Wirtualna Polska wspólnie z Cuponation uruchomiła serwis z kuponami zniżkowymi do popularnych sklepów internetowych. Kupony są uporządkowane według kategorii sklepu. 

logo-wpW serwisie kodyrabatowe.wp.pl użytkownicy znajdą kody rabatowe do ponad 600 sklepów internetowych, również znanych marek takich jak Zalando, ANSWEAR.com czy RTV Euro AGD.

Kupony są uporządkowane według kategorii sklepu, np. Dla Dzieci, Prezenty i Hobby, Elektronika, Usługi i Zdrowie i Uroda. Po wybraniu kategorii użytkownik ujrzy listę aktualnych kodów rabatowych. Zniżka naliczana jest po wpisaniu kodu w specjalne pole, które pojawi się przed finalizacją zamówienia. Sama strona internetowa została stworzona w podobnej stronie co CupoNation.pl.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry