Kokos.pl: 8 pakietów ochronnych do wyboru

Opublikowano: 13 października 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Ubezpieczenia w znaczącym stopniu podniosą bezpieczeństwo transakcji pożyczek społecznościowych zawieranych przez użytkowników serwisu.
Już na wstępie dla użytkowników Kokos.pl przygotowana została promocja: Pierwsze trzy miesiące. Polega ona na zwolnieniu z opłaty składki w każdym 3-miesięcznym okresie ubezpieczenia o pół miesiąca. Oznacza to, że  pożyczkobiorca przy pożyczce na 6 miesięcy otrzymuje 1 miesiąc gratis, a przy 12-miesięcznym okresie spłaty są to już 2 darmowe miesiące ubezpieczenia.

Pakiet podstawowy uwzględnia ochronę bazową obejmującą następujące ryzyka:
– śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku (NNW),
– trwałą i całkowitą niezdolność do pracy (z każdej przyczyny),
– czasową niezdolność do pracy spowodowaną leczeniem szpitalnym w wyniku nieszczęśliwego wypadku (NNW).

Pakiet pełny daje Ubezpieczonemu największą ochronę obejmując ww. zakres podstawowy plus czasową niezdolność do pracy, poważne zachorowanie oraz utratę pracy.

Pozostałych 6 pakietów, oprócz ochrony podstawowej to kombinację różnych wariantów poszerzonych o jedno lub dwa ryzyka, które występują w pakiecie pełnym.

Jeżeli w trakcie trwania pożyczki wystąpi zdarzenie objęte ubezpieczeniem wówczas Inwestor otrzyma od firmy Cardif środki zainwestowane w pożyczkę.

Partnerem serwisu Kokos.pl w zakresie świadczenia usług ubezpieczenia jest firma Cardif – światowy lider rynku bancassurance. Pozycja rynkowa Cardifa oparta jest na długoletnich doświadczeniach zdobytych w trakcie obsługi największych podmiotów z branży finansowej, głównie banków.

Każdy program ubezpieczenia, również ten dla serwisu Kokos.pl stworzony został w ramach programu „szyty na miarę”.

Jednocześnie funkcjonujący w serwisie Program Partnerski został zmodyfikowany pod kątem zwiększania zysku Partnera. Od dzisiaj Partnerzy Kokos.pl otrzymują punkty za każdą transakcję  zrealizowaną przez pozyskanego użytkownika. Prowizja naliczana jest także za Jego inwestycje, jeżeli ich wartość wyniesie minimum 500 PLN.

Obecnie w serwisie zarejestrowanych jest już ponad 20 000 użytkowników, a kwota pożyczek to 2 500 000 złotych.

Hanna LaskowskaKokos.pl: 8 pakietów ochronnych do wyboru

Podziel się!

O autorze

hania