Kolejna Kreatura dla Artegence

30 marca 2007 roku Artegence odebrała dwunastą Kreaturę w historii Artegence przyznaną za stronę www.artegence.com w kategorii reklama własna. Praca nosi tytuł „2.0 dla nas!”
Kreatura ta powiększyła dorobek 31 nagród i wyróżnień, którymi dotąd została uhonorowana Artegence.

– „Siłą nagrodzonego serwisu są babcie. Irracjonalna gra, którą prowadzą w swej wiosce, ich sposób zachowania i to, że są klimatycznymi polskimi babciami, sprawia, że mało kto jest w stanie przejść obok nich obojętnie. Oczywiście babcie – jak i cała wioska – są symbolem lokalnych społeczności, z których zbudowany jest świat” – wyjaśnia Bartłomiej Wyszyński, odpowiedzialny za nagrodzoną kreację. – „Kluczem do sukcesu jest komunikowanie się z takimi społecznościami ich językiem. Jako Artegence jesteśmy w tym dobrzy. Szybko wyłapujemy trendy i dostosowujemy się do nich oraz dostosowujemy do nich komunikację naszych klientów. Dzięki temu nie są „krok za”  ani „krok przed”, tylko dokładnie na fali” – dodaje.

Budowanie serwisu dla samego siebie jest drogą przez mękę. – „Nie bez kozery mówi się, że szewc bez butów chodzi. W tworzeniu dla siebie brak dystansu, który mamy tworząc dla innych. Każdy w trakcie projektu podsuwa nowe pomysły. Nie mając zdefiniowanego czasu zakończenia projektu wikłamy się więc w kolejne podejścia gdyż… mamy na to czas. Tym bardziej cieszy fakt wygrania Kreatury w tej trudnej kategorii” – komentuje Bartłomiej Wyszyński.

Jurorzy konkursu dość krytycznie ocenili ogólny poziom prac zgłoszonych do konkursu, ale pochwalili projekty w dwóch kategoriach – internet i design. – „Polskie agencje operujące w tym sektorze osiągnęły absolutny światowy poziom i z powodzeniem mogą konkurować na prestiżowych festiwalach międzynarodowych” – podkreślił Herve C. de Clerck, założyciel i prezes AdForum.

Na konkurs wpłynęło 145 prac. Łącznie przyznano 22 nagrody.

www.kreatura.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top