Kolejna nagroda dla MATRIX.PL

Opublikowano: 13 października 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

MATRIX.PL SA – producent i dostawca rozwiązań informatycznych dla sektora korporacyjnego i MSP – został uhonorowany przez Avnet Polska nagrodą za największy obrót w roku finansowym 2004. Jest to kolejne wyróżnienie od firmy Avnet – w ubiegłym roku MATRIX.PL został nagrodzony za najwyższy wkład w sprzedaż produktów pSeries w roku finansowym 2003.

MATRIX.PL współpracuje z Avnet Polska, polskim oddziałem największego światowego dystrybutora rozwiązań firmy IBM, od czterech lat. W ramach realizowanych kontraktów dostarcza swoim klientom najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania IBM, m.in. serwery pSERIES klasy High End (np. p690 Regatta), pamięci masowe oraz oprogramowanie, np., WebSphere, Tivoli, Lotus, DB2.

‚Bardzo cenimy współpracę z Avnet Polska. Dużą korzyścią jest dla nas to, że Avnet zapewnia nam profesjonalną obsługę logistyczną, finansową oraz wsparcie techniczne. Pozwala nam to skupić się na tym co dla nas najistotniejsze, czyli na tworzeniu rozwiązań informatycznych dla klientów’ – Dariusz Janeczko, Dyrektor ds. Handlowych Pionu Rozwiązań IT w MATRIX.PL.

”Branża informatyczna, w której działamy, jest jedną z najszybciej rozwijających się w polskiej gospodarce. W najbliższych latach analitycy prognozują dalszy wzrost tego sektora. Cieszy nas, że MATRIX.PL, który jest liderem na rynku IT, należy do grona naszych najlepszych partnerów’- Adam Dyszkowski, Dyrektor Generalny Avnet Polska.

http://www.matrix.pl

Sylwester KozakKolejna nagroda dla MATRIX.PL

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.