Kolejna nagroda za projekt FreecoNet

FreecoNet wraz z usługą TelArena zostały docenione przez ekspertów. Stworzonej przez Datera SA platformie VoIP przyznano tytuł „Innowacja Roku 2007”.
Konkurs „Innowacja Roku” organizowany jest przez redakcję ForumBiznesu.pl i ma na celu  promowanie i uhonorowanie wyróżniających się innowacyjnością produktów i usług, nowych lub zmodyfikowanych, które zostały wprowadzone na rynek w okresie od 1 marca 2006 roku do 28 lutego 2007  roku.

„Kolejna nagroda za projekt FreecoNet cieszy ogromnie cały zespół Datery. Niespełna rok od debiutu, okrzyknięto nas Pomorskim Liderem Innowacji, przyznano tytuły „Nadzieja Roku 2007”, a teraz „Innowacja Roku 2007”. To nas motywuje do jeszcze większego wysiłku w udoskonalaniu FreecoNet. Niedawno naszą ofertę wzbogaciliśmy o możliwość dzwonienia z komórek przez FreecoNet. W pierwszą rocznicę uruchomienia platformy, 18 września, przedstawimy pakiet innowacyjnych usług dodanych, wykorzystujących syntezator mowy ludzkiej IVONA” – zapowiada Krzysztof Malicki, Prezes Zarządu, Datera SA.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top