Kolejna odsłona kampanii Kei.pl

Hasło „Wiedza inspiruje…” jest głównym przekazem kolejnej części kampanii reklamowej Kei.pl. Najważniejszymi wartościami, które komunikuje kampania pozostają wiedza oraz nowoczesność.

”Z badań przeprowadzonych wśród naszych Klientów oraz Internautów wynika, że Kei.pl wyróżnia się wyraźnie na rynku profesjonalnych rozwiązań przede wszystkim wysoką wiedzą administratorów w zakresie nowoczesnych technologii oraz możliwością szybkiego kontaktu. – mówi Wojciech Rzepka specjalista ds. marketingu w Kei.pl. Jakość pomocy technicznej w połączeniu z jej dostępnością przez 24h / 7 dni w tygodniu sprawia, że usługi Kei.pl są tak bardzo cenione przez coraz większą liczbę Internautów.”

Obecna kampania podobnie jak jej pierwsza odsłona będzie prowadzona m. in. w portalu Gazeta.pl oraz za pomocą pakietów zasięgowych GRP Net. W ciągu kilku miesięcy przekaz reklamowy dotrze do kilku milionów Internautów.

Kei.pl działa na polskim rynku usług hostingowych od 2000 roku. Firma udostępnia swoim klientom najnowsze rozwiązania w dziedzinie systemów hostingowych, oraz platformy e-biznes na potrzeby firm i korporacji wykorzystujących zaawansowane rozwiązania informatyczne i rozbudowane systemy e-commerce. 4 lata temu wdrożyła 24 godzinną pomoc techniczną.

www.kei.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry