Kolejna umowa Simple

Opublikowano: 15 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Dnia 13 maja Grupa Kapitałowa Południe-Zachód Sp. z o.o. z Wrocławia oraz SIMPLE S.A. z Warszawy podpisały umowę o współpracy partnerskiej.

Umowa ta dotyczy współpracy w zakresie obrotu wierzytelnościami na drodze elektronicznej. Grupa Kapitałowa Południe-Zachód jest właścicielem i operatorem dwóch internetowych systemów obrotu wierzytelnościami. Na dlugi.pl dostępny jest system obrotu wierzytelnościami gospodarczymi, a na dlugi.com.pl – system obrotu wierzytelnościami wobec podmiotów nie prowadzących działalności gospodarczej. SIMPLE z kolei jest producentem autorskiego oprogramowania księgowego Finanse – Księgowość (jeden z modułów SIMPLE – SYSTEM V – rozwiązania wspierającego zarządzanie). Specyfika rozwiązań obu firm sprawia, że możliwa jest ich zdalna współpraca.

Celem umowy jest usprawnienie pośrednictwa w zakresie elektronicznego obrotu wierzytelnościami. Oznacza to wymierne korzyści zarówno dla użytkowników modułu Finanse – Księgowość, jak i dla osób korzystających z domen obrotu wierzytelnościami. SIMPLE umożliwi bowiem użytkownikom modułu Finanse i Księgowość zdalne umieszczanie na stronach dlugi.pl i dlugi.com.pl informacji o zamiarze rozpoczęcia rokowań w sprawie nabycia lub zbycia wierzytelności. Zdalna obsługa tej funkcji znacznie usprawni i przyspieszy proces umieszczania informacji o wierzytelnościach na wspomnianych platformach internetowych. Z kolei Grupa Kapitałowa Południe Zachód udostępni systemy obrotu wierzytelnościami użytkownikom modułu Finanse – Księgowość.

http://www.dlugi.pl
http://www.dlugi.com.pl

Sylwester KozakKolejna umowa Simple

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.