Kolejna zaskakująca inwestycja Red Sky

Red Sky, właściciel między innym FilesTube.com, Alternative.to i od niedawna inwestor Grono.net, znowu zaskakuje. Tym razem na celowniku szczecińskiej spółki znalazł się serwis bebzol.com, od kilku dni prowadzony przez Wink Media Sp. z o.o.

 

 

Bebzol.com umożliwia dzielenie się zabawnymi ale i kontrowersyjnymi treściami. Serwis działający od kwietnia br. może pochwalić się wynikami rzędu 200.000 unikalnych użytkowników dziennie z całego świata. Tak ogromny sukces serwis zawdzięcza również działaniom podjętym przez Red Sky, który dostarczył serwisowi użytkowników z zagranicy.

„Prawdę mówiąc mieliśmy co najmniej trzy fundusze, które były poważnie zainteresowane zainwestowaniem w bebzol.com. Świadomie wybraliśmy Red Sky, ponieważ tylko ten inwestor daje szeroką perspektywę rozwoju międzynarodowego – a na to właśnie liczymy. Mając około 120 milionów użytkowników na filestube.com oraz innych serwisach grupy, Red Sky posiada nieograniczone możliwości promocyjne.” – mówi Konrad Sierzputowski, Prezes Wink Media sp. z o.o.

Maciej Zawisza de Sulima, Członek Zarządu Red Sky podsumowuje nową inwestycję. „Nasze zainteresowanie bebzol.com nie powinno dziwić. Po niespełna dwóch miesiącach działalności serwis osiągnął bardzo dobre wyniki. Nie jest też tajemnicą, że Red Sky ciągle poszukuje nowatorskich pomysłów, które chętnie wspiera swoją wiedzą, Kolejna zaskakująca inwestycja Red Sky 1doświadczeniem i kapitałem. Szukamy ciekawych pomysłów i ciekawych ludzi, i jesteśmy otwarci na kolejne inwestycje. Mamy też nadzieję, że wspólnie z bebzol.com uda nam się zaskoczyć użytkowników.”

Już wkrótce użytkownicy bebzol.com zostaną poinformowani o nowych funkcjonalnościach serwisu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top