Kolejne dotacje PARP dla Klientów MacroSoftu

Opublikowano: 24 września 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

PARP (Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości) zatwierdziła kolejne dotacje w programie „Innowacje i technologie dla rozwoju przedsiębiorstw”. Suma dofinansowania ogółem dla wniosków złożonych w sierpniu wyniosła 1 297 648. Klienci MacroSoftu otrzymali łącznie 174 498, co stanowi 13,44 proc. przyznanych dotacji w tej kwalifikacji.

Z funduszy skorzysta 23 nowych klientów grupy. Wśród projektów, które uzyskały dofinansowanie przeważa system SKID, zintegrowane rozwiązanie do zarządzania przedsiębiorstwem oraz Linfo, system CRM zbudowany na platformie Lotus Notes. W bieżącym roku już 53 firm kupujących rozwiązania informatyczne Grupy MacroSoft skorzystało z funduszy PHARE. Od momentu otrzymania przez MacroSoft S.A. akredytacji w programie „Innowacje i technologie dla rozwoju przedsiębiorstw” prowadzone przez spółkę projekty otrzymały dofinansowanie w kwocie 378 659.

http://www.macrosoft.pl
http://www.parp.gov.pl

Sylwester KozakKolejne dotacje PARP dla Klientów MacroSoftu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.