Kolejne wzmocnienia w Evolution Media Net

Michał Burecki objął funkcję dyrektora działu agencyjnego w sieci Evolution Media Net. Wcześniej pracował w firmie Redefine, należącej do grupy POLSAT.

 

Michał Burecki zastąpił na stanowisku Błażeja Pioruna, który postanowił rozpocząć własną działalność poza branżą i z początkiem lipca odchodzi z sieci. Nowy dyrektor działu agencyjnego będzie odpowiadał za realizację strategii handlowej Evolution Media Net w relacjach z domami mediowymi i agencjami reklamowymi. Do bezpośrednich zadań Michała Bureckiego będzie także należało koordynowanie obsługi prowadzonych kampanii reklamowych.

Kolejne wzmocnienia w Evolution Media Net 1– Przyjście Michała to kolejne z wcześniej zapowiadanych silne wzmocnienie naszej firmy. Liczymy na jego wysoko oceniany profesjonalizm i pracowitość. Jednocześnie bardzo dziękujemy Błażejowi za pracę i wkład w rozwój Evolution Media Net w początkowym etapie działalności sieci. Błażej podjął decyzję o rozwijaniu własnego biznesu i spróbowaniu sił w nowych obszarach i nie pozostaje nam nic innego jak życzyć mu sukcesów i wytrwałości. – powiedział Maciej Mincer, CEO sieci Evolution Media Net.

Michał Burecki pracuje w branży internetowej od ponad pięciu lat. Bezpośrednio przed rozpoczęciem pracy w Evolution Media Net związany był z firmą Redefine (grupa POLSAT), gdzie pełnił funkcję starszego specjalisty ds. zakupu. Wcześniej pracował między innymi w Burda Media Polska jako szef działu sprzedaży online i sieci reklamowej IDMnet. Od lipca 2010 roku jest członkiem grupy roboczej „Brand Advertising” działającej przy IAB Polska.

www.evolutionmedia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top