Kolejni Partnerzy One-2-One

Radio Pogoda oraz Radio Klasyka zdecydowały się powierzyć obsługę projektów SMSowych firmie One-2-One. Już w maju prezenterzy tych dwóch stacji mogli proponować słuchaczom nowe formy komunikacji, korzystając z platformy Radio.SuperSMS – zestawu rozwiązań dla stacji radiowych. Umowa z warszawskimi rozgłośniami jest już czwartą z kolei, jaką One-2-One zawarło z radiami Agory w Polsce. Wcześniej na to samo rozwiązanie zdecydowały się rozgłośnie Agory z Poznania, Katowic i Nowego Sącza.

Radio Pogoda i Radio Klasyka – dwie stacje radiowe należące w Warszawie do radiowej grupy Agora S.A., powierzyły obsługę swoich projektów SMSowych firmie One-2-One. Pakiety narzędzi dla prezenterów tych stacji radiowych – oparte na systemie Radio.SuperSMS – zostały już przygotowane i oddane do ich dyspozycji. Dzięki temu już w najbliższych dniach na antenach obu stacji pojawią się nowe propozycje programowe.

Wcześniej – w grupie radiowej Agora – doświadczenia z korzystania platformy radiowej One-2-One zyskały stacje radiowe w trzech innych miastach. Od stycznia 2003 w Poznaniu One-2-One obsługuje radia Kiss, 88,4 FM, Blue FM i Radio Rock. W lutym dołączyły stacje śląskie: Karolina, Rock i Blue FM, a w marcu Radio Echo z Nowego Sącza.
“Wierzę, że regularne, kolejne umowy zawierane ze stacjami radiowym należącymi do grupy radiowej Agory są wynikiem pozytywnych doświadczeń ze współpracy z One-2-One. Myślę, że ta współpraca będzie owocna dla obu stron.” – powiedział Tomasz Długiewicz, prezes zarządu One-2-One.

http://www.one-2-one.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry