Kolejny kontrakt One-2-One w Niemczech

Opublikowano: 5 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

One-2-One pozyskało kolejnego klienta na rynku niemieckim. Jest nim berlińska stacja KISS FM, należąca do grupy radiowej TOP RADIO. Wcześniej na wykorzystanie systemu Radio One X zdecydowało się siostrzane radio RS2, największa rozgłośnia lokalna w stolicy Niemiec.

Pierwszy projekt realizowany przez One-2-One dla KISS FM dotyczy obsługi mobilnej muzycznej imprezy promocyjnej pod nazwą „Summer Kisses”. Odbędzie się ona 2 lipca 2004 w berlińskiej Arena Treptow. W trakcie imprezy wystąpi 9 artystów m.in.: Ce’cile, Wayne Marshall, natomiast główną gwiazdą będzie Sean Paul.

Firma One-2-One, polski integrator przygotował dwie zabawy dla uczestników koncertu. Oprócz SMSów, jeden z konkursów wykorzystuje także MMSy. Zwycięzcy nagród pieniężnych dodatkowo zostaną zaproszeni za kulisy, gdzie będą mogli spotkać się i porozmawiać z gwiazdami wieczoru.

„Jestem pewien, że nowe rozwiązania wykorzystywane przez One-2-One na niemieckim rynku radiowym, znajdą zastosowanie również w Polsce” – uważa Tomasz Długiewicz, prezes zarządu One-2-One.

http://www.One-2-One.pl

Sylwester KozakKolejny kontrakt One-2-One w Niemczech

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.