KOLOR za KOLOR

Do końca stycznia 2002 r. potrwa promocja OKI, prowadzona pod hasłem Kolor za Kolor. Każdy, kto zakupi drukarkę OKI serii C7000 lub C9000, otrzyma gwiazdkowy upominek.

Do drukarek kolorowych OKIPAGE, OKI dodaje kolorowy płaski monitor TFT Samsung 151S lub kolorowy palmtop CompaQ iPaQH3630.

Kupując modele serii C7400 i C9000, dodatkowo klienci mogą wybrać zestaw kina domowego Samsung HT-DL100 (zintegrowany odtwarzacz płyt DVD, VCD, plików mp3, tuner radiowy i wzmacniacz oraz komplet głośników) lub zestaw DUAL-vision DVD+VHS firmy Samsung

Ponadto, do końca stycznia kolorowe drukarki OKI będą dostępne w nowych, niższych cenach.

„To jest nasza odpowiedź na działania konkurencji. Do tej pory, ze względu na wyższe parametry techniczne, pozycjonowaliśmy nasz sprzęt wyżej niż czyniła to konkurencja, dlatego nie łączyliśmy sprzedaży naszych produktów z dodatkowymi korzyściami.
W chwili obecnej zarówno ceny jak i gratyfikacja dla klienta (monitor TFT lub Palmtop) powinny pozwolić nam sprostać wymogom klientów i pobić ofertę konkurencji” mówi Marcin Sowiński NIP Product Development Manager w OKI Systems Polska.

„Obniżając ceny naszych produktów, zwracamy się do potencjalnych klientów, którzy wcześniej kupowali nasze drukarki drożej otrzymując w zamian głównie najniższe koszty eksploatacji. Teraz, dzięki cenie sprzętu i tańszemu użytkowaniu, sprzęt OKI znajduje się w czołówce”. Dodaje Marcin Sowiński

Kolorowe urządzenia OKI to jedne najszybszych kolorowych drukarek biurowych. Wydajne tonery i bębny oraz zdolność do znacznych obciążeń miesięcznych powodują, że drukarki OKI serii C7000 i C9000 zdobyły już kilkadziesiąt cennych nagród i wyróżnień w zestawieniach i testach na całym Świecie. W Polsce, model C7400 zajął pierwsze miejsce w testach urządzeń biurowych przeprowadzonych przez miesięcznik PC World Computer.
O wyniku zadecydowały: niskie koszty eksploatacji, szybkość i wydajność druku.

http://www.oki.pl
http://www.sklepoki.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top